W nocy z 25.07 na 26.07 b.r. doszło do profanacji kapliczki z figurą Matki Bożej. Kapliczka stoi przy ulicy Grunwaldzkiej, przy tak zwanych dużych schodach.
Redakcje zaalarmowali mieszkańcy Osiedla Kmiecie. Gdy reporter ŻP przyjechał na miejsce zdarzenia okazało się, że na szczęście do wielkich szkód nie doszło. – Był już na miejscu ksiądz proboszcz z Kmieci. Widział wszystko i razem z nim doprowadziliśmy kapliczkę do jakiego takiego wyglądu. – mówi jeden z mieszkańców Kmieci od kilkudziesięciu lat opiekujący się kapliczką przy Grunwaldzkiej.
Szerzej w najnowszym wydaniu ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze