25 września, od g. 14 do wieczora, na terenie Muzeum w Przeworsku i Dworca Przeworsk Wąski przy ul. Lubomirskich 14, odbędzie się wydarzenie pn. „Połączeni dziedzictwem kolejki”.
Co w programie?
Kursy kolejką elektryczną i drezynami, zwiedzanie ekspozycji z kustoszem, pokaz kreacji z przełomu XIX i XX w., strefa drewnianych gier, malowanie buziek i wagoników, dmuchańce i wiele innych!
Tego dnia o g. 15.10 odbędzie się ostatni przejazd „Pogórzanina” w tym sezonie.
Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, których celem jest promocja dziedzictwa kulturowego powiatu przeworskiego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Polecamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze