49- letni kierowca hyundaia przekroczył prędkość o 29km/h w obszarze zabudowanym na terenie Rudy Łańcuckiej. Policjanci leżajskiej drogówki, którzy zatrzymali go do kontroli odkryli jeszcze jedno.
Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał niemal 3 promile alkoholu. Od razu został pozbawiony prawa jazdy.
Odpowie także przed sądem.
Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna.
Nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenie przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze