Reklama

Przekroczył prędkość, miał prawie 3 promile. 49- latek stracił prawo jazdy

49- letni kierowca hyundaia przekroczył prędkość o 29km/h w obszarze zabudowanym na terenie Rudy Łańcuckiej. Policjanci leżajskiej drogówki, którzy zatrzymali go do kontroli odkryli jeszcze jedno.

Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał niemal 3 promile alkoholu. Od razu został pozbawiony prawa jazdy.

Odpowie także przed sądem.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna.

Nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenie przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości