Reklama

Przekroczył prędkość i stracił prawko

27/12/2021 06:51

Policjanci z przemyskiej drogówki zatrzymali do kontroli 40-letniego kierowcę land rovera, który zlekceważył przepisy prawa o ruchu drogowym i przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 54 km/h.

Działo się to w Olszanach, na drodze krajowej nr 28, w miejscu zaznaczonym na Krajowej Mapie Zagrożeń.

Funkcjonariusze skierowali do starosty wniosek o zatrzymanie mu uprawnień na okres 3 miesięcy. Dostał także mandat w wysokości 400 złotych za popełnione wykroczenie, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości