Reklama

Przemyska Dycha! Biegowe święto na ulicach Przemyśla po raz 11.

Dziś, 17 września, biegacze w różnym wieku i z rozmaitym doświadczeniem uczestniczyli w 11. Przemyskim Biegu Ulicznym Przemyska Dycha, a chodziarze w 1. Marszu Nordic Walking na dystansie 5 km.

Przemyska Dycha na nowej, jak zawsze malowniczej trasie przyciągnęła wielbicieli biegów z regionu i różnych zakątków Polski. I tych, którzy zmierzyli się z biegiem ulicami Przemyśla po raz pierwszy, i biegaczy, którzy przybyli poprawić wcześniejsze wyniki.

Impreza biegowa nie mogła też się obyć bez przesympatycznego elementu – biegu dzieci MiniDyszki.

Po raz pierwszy wystartował natomiast marsz nordic walkning nao  połowę krótszym niż bieg dystansie – 5 km.

Gratulacje dla wszytskich uczestników i organizatorów – Przemyskiego Klubu Biegacza.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama