Reklama

Przemyska „Szesnastka” otworzyła podwoje. Dzień otwarty w szkole z oddziałami integracyjnymi [ZDJĘCIA]

„Szkoła jest naszym paszportem na przyszłość, ponieważ jutro należy do tych, którzy przygotowują się do stawiania temu czoła” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu odbył się dzień otwarty.

10 lutego br. wielu przyszłych pierwszoklasistów przekroczyło próg „szesnastki”, choć przyjęci zostali w nieco innej niż zazwyczaj formie.

Powitano ich w kolorowych klasach,  specjalistycznych salach, a także warsztatami w pracowni ceramicznej „Heca z pieca” i smakowitymi wypiekami z[paywall] „Laboratorium Przyszłości”.


Nie zabrakło przyrodniczych obserwacji, pokazu pierwszej pomocy czy chwalenia się dorobkiem naukowym i artystycznym szkoły. Wszyscy mali uczestnicy mogli liczyć na ciepłe słowo i szczyptę humoru od gospodarzy, czyli dyrekcji i całego grona pedagogicznego placówki. Rodzice swoich pociech mogli zaczerpnąć informacji o ofercie i organizacji pracy w roku szkolnym 2023 – 2024.

– Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole pokazał gościom, że „szesnastka” jest miejscem, gdzie można rozwijać wszechstronne zainteresowania, odkrywać pasje, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać świat, a przede wszystkim samego siebie. Życzliwa i serdeczna atmosfera towarzysząca spotkaniu może przekonać niezdecydowanych, że naprawdę warto do nas dołączyć – podsumował dyrektor SP 16 Grzegorz Szopa.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości