Reklama

Przemyśl: Wyprzedzanie na przejściu i natychmiastowa karma

Kierowca wyprzedza na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Słowackiego i Obozowej. Wkrótce czeka nas kolejna zmiana przepisów ruchu drogowego, która tym razem będzie dotyczyć pierwszeństwa pieszych przed przejściem. Jak kierowcy poradzą sobie w nowej rzeczywistości, skoro bardzo często nie respektują obecnie obowiązującego prawa?


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    iz - niezalogowany 2019-12-22 20:17:48

    O jakim tu wyprzedzaniu jest mowa? Czy wy wiecie czym jest wyprzedzanie? Tu kierowca jechał swoim pasem i miał do tego prawo. Kierowca nr 2 który zatrzymał się przed przejściem, chciał wymusić zatrzymanie się drugiego kierowcy "bo on ma taki kaprys żeby przepuścić pieszych".  Poza tym mógł nie widzieć że ludzie idą przez przejście, bo ten samochód mu po prostu zasłonił. Sam jestem kierowcą i nienawidzę, jak mimo, że piesi nie wbiegają na przejście tylko spokojnie czekają, to jakiś nadgorliwy kierowca postanawia spowolnić cały ruch i się zatrzymać, żeby ich wpuścić i wtedy cała reszta też musiałaby stanąć razem z nim... Powinna być jakaś edukacja w tym kierunku, bo teraz wygląda to jak samowolka i kierowanie ruchu, do czego zwykły kierowca nie jest uprawniony.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    koniu - niezalogowany 2019-12-22 20:26:02

    Człowieku kto ci dał prawo jazdy? Co ty wypisujesz za bzdury? Dramat i 7 metrów mułu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kiki - niezalogowany 2019-12-22 20:39:23

    Masz obowiazek zatrzymac sie przed przejściem gdy ktos stoi na chodniku przy przejsciu dla pieszych;))) 11

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama