Reklama

Przemyślanin groził śmiercią trzem kobietom. Sąsiadce wybijał szyby

Przemyscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Przemyśla.

Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak po raz kolejny powybijał sąsiadce szyby w oknach i drzwiach balkonowych. Groził jej też uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia.  

Ustalono, że 24-latek wielokrotnie groził śmiercią i pobiciem również dwóm innym przemyślankom. Mało tego, okazało się, że za takie zachowania odbywał już karę pozbawienia wolności!

Sąd zastosował wobec młodego przemyślanina tymczasowy areszt, więc na najbliższe 3 miesiące spędzi w więzieniu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości