Przemyscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Przemyśla.
Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak po raz kolejny powybijał sąsiadce szyby w oknach i drzwiach balkonowych. Groził jej też uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia.Ustalono, że 24-latek wielokrotnie groził śmiercią i pobiciem również dwóm innym przemyślankom. Mało tego, okazało się, że za takie zachowania odbywał już karę pozbawienia wolności!
Sąd zastosował wobec młodego przemyślanina tymczasowy areszt, więc na najbliższe 3 miesiące spędzi w więzieniu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze