Reklama

Przemyślanin nie miał maseczki w galerii. Policjani wyczuli od niego woń marihuany

38-latek usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ukarano go też mandatem za brak maseczki.


Policjanci zajmujący się kontrolą przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią w galerii w Przemyślu zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. 

Szybko wyszło na jaw, że nie jest to jedyne przewinienie przemyślanina.


fot.KMP Przemyśl
Podczas rozmowy mundurowi wyczuli od 38-latka zapach marihuany. Okazało się, że miał przy sobie , w przezroczystych woreczkach strunowych, marihuanę i amfetaminę.

Mieszkaniec Przemyśla został zatrzymany w policyjnym areszcie.


fot.KMP Przemyśl
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama