Reklama

Przeworsk: Pijany kierowca jechał za szybko i uderzył w słupki

Do zdarzenia doszło wczoraj, 3 stycznia, po godz.16, na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku.

Kierujący volkswagenem bora nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w słupki odgradzające jezdnię od chodnika.

34-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski miał blisko 1,8 promil alkoholu w organizmie. W dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


fot.KPP Przeworsk
Miejsce kolizji przy Gorliczyńskiej.


fot.KPP Przeworsk
Uszkodzone słupki


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama