Gotówka oczekuje na właściciela w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu.
29 kwietnia, ok. godz. 1, funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, oddelegowany do pełnienia służby w komendzie miejskiej w Przemyślu, podczas patrolu terenu przy budynku byłego „Tesco” przy ul. Lwowskiej w Przemyślu znalazł pieniądze.
Osoba, która zgubiła pieniądze, po ich odbiór powinna zgłosić się do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, przy ul. Bohaterów Getta 1. Informacje telefoniczne w godz. 7.30 do 15.30 pod nrami 571 203 209 lub 47 823 32 08.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze