Reklama

Przy byłym „Tesco” w Przemyślu znaleziono pieniądze. Właściciel poszukiwany

Gotówka oczekuje na właściciela w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu.

29 kwietnia, ok. godz. 1, funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, oddelegowany do pełnienia służby w komendzie miejskiej w Przemyślu, podczas patrolu terenu przy budynku byłego „Tesco” przy ul. Lwowskiej w Przemyślu znalazł pieniądze.  

Osoba, która zgubiła pieniądze, po ich odbiór powinna zgłosić się do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, przy ul. Bohaterów Getta 1. Informacje telefoniczne w godz. 7.30 do 15.30 pod nrami 571 203 209 lub 47 823 32 08.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości