Do pożaru doszło w sobotę ok. godz. 23.
Do pożary wraku samochodu dostawczego doszło na parkingu przy supermarkecie Tesco na ul. Lwowskiej. Pojazd – porzucony i rozebrany z większości części – wypełniony był śmieciami, głównie kartonami i starymi oponami.
W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

fot.Paweł Bugira

fot.Paweł Bugira

fot.Paweł Bugira
pb
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zycie podkarpackie dno i szambo pokazaliscie zamieszczajac filmik z idiotycznymi komentarzami z idiota.mi nagrywajacymi a moze to sam. P bugiera nagrywa
Zeby udostepnic taki filmik. Jeśli juz mieliście taki a nie inny filmik ciężko było wyciąć dźwięk...masakra...żenada...dno całkowite...życie podkarpackie dało popis na całego...
Może TO jest właśnie sposób na te kilkanaście wraków pod Tesco. Po spaleniu na 100% wrak zostanie usunięty i nie ważne na czyj koszt - ważne, że zniknie.
Podmieniliśmy dźwięk, niestety edytor nie zadziałał. Przykry wypadek. Usunęliśmy film, dodamy go ponowinie, gdy uda się naprawić błąd, w tej chwili nadal jest to niemożliwe.
temple run 3 Your article is very useful, the content is great, I have read a lot of articles, but for your article, it left me a deep impression, thank you for sharing.
Zycie podkarpackie dno i szambo pokazaliscie zamieszczajac filmik z idiotycznymi komentarzami z idiota.mi nagrywajacymi a moze to sam. P bugiera nagrywa
masz rację dno i szambo nic więcej...
Zeby udostepnic taki filmik. Jeśli juz mieliście taki a nie inny filmik ciężko było wyciąć dźwięk...masakra...żenada...dno całkowite...życie podkarpackie dało popis na całego...