Reklama

Przyszła w odwiedziny i okradła gospodarza

20/06/2021 08:05

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę gminy Narol, podejrzaną o kradzież pieniędzy.

Dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy. Doszło do niej w jednym z domów na terenie gminy Narol.

Z przekazanych informacji wynikało, że w godzinach porannych do zgłaszającego przyszła znajoma, z którą pił alkohol, po czym położył się spać. Gdy się obudził, w domu nie było zarówno wspomnianej kobiety, jak i schowanej w szafie gotówki.

Funkcjonariusze udali się do 46-letniej podejrzanej. Kobieta przyznała, że była u zgłaszającego i gdy ten zasnął, wyjęła z kurtki wiszącej w szafie część znajdujących się tam pieniędzy, prawie 4 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli znalezione u kobiety banknoty.

Reklama

Mieszkanka gminy Narol została zatrzymana. Wczoraj kobieta usłyszała zarzut kradzieży, do którego częściowo się przyznała. Za popełniony czyn grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Baśka - niezalogowany 2021-06-20 11:53:03

    i mnie wiadomo czy zdążył ją puknąć  czy tylko się uchlał i padł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości