Od 11 lipca właściciele nieruchomości w Radawie mogą w Urzędzie Gminy Wiązownica pobrać karnet umożliwiający im darmowe wejście na obiekty Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji.
Choć bilety umożliwiające korzystanie z kąpieliska i obiektów gastronomiczno-rekreacyjnych w Gminnym Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Radawie do najdroższych nie należą, władze gminy postanowiły zastosować kolejne zwolenia z tych opłat. Po wprowadzeniu bonifikaty dla wszystkich mieszkańców gminy Wiązownica, podobny bonus mają otrzymać osoby spoza gminy, posiadające nieruchomości, czyli popularne działki, na terenie Radawy[paywall].
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo dla wojta Ryznara ,gmina podj jego kierownictwem rozwinela sie i jest przykładem dla innych!!
Brawo dla wojta Ryznara! to jest przykład dobrego gospodarza!! mino ciągania go po sadach robi dobra robote dla gminy i jej mieszkancow!!! przykład dla innych!
Brawo dla wojta Ryznara ,gmina podj jego kierownictwem rozwinela sie i jest przykładem dla innych!!
Brawo dla wojta Ryznara! to jest przykład dobrego gospodarza!! mino ciągania go po sadach robi dobra robote dla gminy i jej mieszkancow!!! przykład dla innych!
bagienko Radawa, syf i wioch