Tomasz Leszczyński, radny klubu Wspólnie dla Przemyśla (wcześniej Kukiz’15) został informatykiem w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu.
– Ubiegam się o stanowisko informatyka w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Poprzednie trzy nabory były bez zgłoszeń, w czwartym naborze, startowały dwie osoby, z czego jedna nie spełniała wymogów formalnych. Do kolejnego etapu przeszedłem tylko ja – przyznał na poniedziałkowej sesji T. Leszczyński.
W tym samym czasie na stronie internetowej MOPS-u pojawił się komunikat o rozstrzygnięciu naboru na to stanowisko. „Pan Tomasz Leszczyński [paywall]spełnił wymagania formalne i niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej oceniono pozytywnie predyspozycje i umiejętności kandydata pozwalające na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Informatyka” – czytamy w krótkim uzasadnieniu podpisanym przez dyrektora Piotra Hryniszyna.
Poszukiwania informatyka MOPS bezskutecznie prowadził od kilku miesięcy.
Tomasz Leszczyński ma 34 lata. Jest radnym od listopada ub.r. Startował z komitetu Kukiz’15. Był również szefem sztabu wyborczego tego komitetu podczas wyborów samorządowych w Przemyślu. Wcześniej pracował w biurze poselskim Wojciecha Bakuna. W radzie miejskiej jest przewodniczącym komisji budżetu i finansów.
Jako radny miejski w Przemyślu nie może być pracownikiem tutejszego urzędu miejskiego oraz pełnić funkcji kierowniczych w jednostkach podległych prezydentowi. Prawo dopuszcza natomiast pracę na niższych stanowiskach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jest największy szczyt chamstwa i pogardy dla wyborców ! Kto jak kto ale Bakun miał usta pełne pięknych frazesów dla wyborców ŻE ŻADEN RADNY NIGDY NIE ZNAJDZIE ZATRUDNIENIA W MIEJSKIEJ SPÓŁCE i co ? Wiecie co na tym ciągneliście swoją kampanie na przejrzystości i zero nepotyzmu miało być. Ale cóż jakie wykształcenie włodarza taka władza ! Macie Przemyšlanie którzy zgłupieliście w dniu wyborów swój wspaniały wybòr. Ale dobrze wam tak naiwniacy :-)
Bakun, kończ, przeproś i wracaj do Nehrybki!
Brawo Panie Tomku. Proszę się nie przejmować opiniami na tym pudelku i skamlaniem czujnych pisiorów
Kolejna osoba w kolekcji kolesiostwa Bakuna
W tym mieście nie ma za dużo doświadczonych informatyków, więc nie ma co się dziwić, że ogłoszenie tak długo wisiało. W tej branży b zarabia się lepiej po prostu lepiej.
trollu i nie znalazł bo MOPS nie jest spółką miejską :)
Musiał biedny zostać radnym żeby znaleźć robotę, żałosne, ale cóż sprzedawca RTV raczej na marne kompetencje
Panie prezydencie to jest szczyt hipokryzji zarzuca Pan poprzednikom różne rzeczy a sam co robi. Nie wierzę i nikt mnie nie przekona że w tym mieście nie ma informatyka z dyplomem i lepiej ogarniający tematykę sieć itp. Poprostu Pan prezydent wodzić że czas dobiega końca i trzeba upchać ludzi gdzie się da. Kto następny który radny i do jakiej spółki bądź jednostki budżetowej. Wielkie słowa padały konkursy konkursy konkursy i co z tego jak wszystko jest wiadome z góry. Panie prezydencie pan nie wie co to jest etyka piastowanego przez pana stanowiska jak i pana poprzednik też nie wiedział ale on miał klasę a Pan leci po bandzie wstyd wstyd wstyd sKoda mojego głosu i napewno wielu mieszkańców Przemyśla
brawo! bardzo dobrze to Pan ujął podpisuję się pod tymi dwoma rękami i myślę że większość ludzi w tym mieście też już to uważa. Staje się nudne tłumaczenie że to był konkurs i brakowało chętnych i dziwnym trafem chętni jacy się znajdują to tylko znajomi ze Stowarzyszenia Zmieniamy Przemyśl, jestem ciekawe gdzie kolejne miejsca znajdą koledzy ze stowarzyszenia.
może z prezydentem nikt nie chce współpracować?
Kurcze a Kuchcińskiego i Banasia mieli PISoBOLSZEWICY
Kolejny powiązany z Prezydentem zatrudniony przez miasto. Raczej trudno tu o przypadek. Po kolejnych wyborach, miłościwie nam panujący, będzie musiał prosić Kadrowego o załatwienie dla siebie roboty, bo obecnej raczej nie utrzyma
ja pierdziele ale artykuł, wielka fucha w MOPsie za 2 tysie, pewnie jutro artykuł będzie o tym co zjadł prezydent na śniadanie...
Po roku siedzenia na dupie dosłownie, w końcu "dostał" wymarzoną pracę ;)
ty pierdzisz w jeden z takich stołków i przez cały dzień na plotach wszystko wiesz - a my mieszkańcy musimy się skądś dowiedzieć :}
Nie tylko Pisiory sa oburzeni.Ja Pisiorem nie jestem P.Magdo i tez jestem w szoku.Jestem wyborca Pana Prezydenta Bakuna.A wie Pani dlaczego na niego glosowalam? Bo mialo byc inaczej.Choma chociaz jeszcze stwarzal pozory,a obecny Prezydent juz nawet nie.No coz,przykre....
olopomyliłeś się , prowadzę firmę a śmieszą mnie artykuły redaktorów jednej słusznej, w ramach ścisłości..
Magda - masz gdzie a nie masz z kim - i przez to skamlesz. Moim zdaniem wszyscy tutaj maja na to wyjechane bo dzieje sie ŹLE! A przypominam nie tak mialo być! Ludzi boli to piszą... i co teraz ja tez jestem pisiorem?! ..l...
i co, elokwentny Wojtuś się nie wypowie? Zazwyczaj ma dużo do powiedzenia na każdy temat. To może chociaż Prezydent Łapa się wypowie?
Czytam i nie wieżę, LUDZIE był ogłoszony konkurs, każdy mógł starać się oto stanowisko, dla czego tego nie zrobiliście??? to jest właśnie Przemyśl, tu się tylko narzeka, szuka sensacji, wszystkich krytykuje, miał odpowiednie kompetencje, złożył dokumenty i dostał to stanowisko, proste i logiczne. Ludzie weźcie się za robotę, a nie szukajcie sensacji, bo Przemyśl będzie największą dziurą w Polsce, bo już większość stąd uciekła i inne miasta w Polsce się cieszą że pozyskali prawdziwych specjalistów kiedyś mieszkańców Przemyśla
tak na trzeźwo czy po pijaku pierd.lisz? ciemny lud już nie kupuje bajki, że przecież konkurs był i każdy mógł stawać. Tak z ciekawości, to gdzie p. Leszczyński zdobył odpowiednią wiedze i doświadczenie??? Z wymagań konkursowych były m.in.: znajomość programów dziedzinowych funkcjonujących w ośrodku pomocy społecznej: SYSTEM SEPI, SYSTEM CAS, SYSTEM SOW, SYSTEMY SPRAWOZDAWCZE, WCAG 2.0, zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz danych, administrowanie serwerami LINUX i WINDOWS, nadzór nad zbiorami centralnymi, słownikami centralnymi systemów dziedzinowych, certyfikatami Emp@tia, aktualizacja systemów dziedzinowych funkcjonujących w ośrodku. Tego w technikum nie uczą!!!!! A na pewno na stoisku RTV AGD też mógł zdobyć doświadczenia. Jestem przekonany, że ten człowiek odpowiedniej wiedzy nie posiada. Niestety administrowania serwerami linuksowymi nie uczą w szkołach średnich. Chciałbym zobaczyć, jak p. z wyształceniem średnim informatyk administruje siecią. Przecież qwa zarządzaniem insfrastrukturą sieci nie polega na resetowaniu wifi, bo tyle to pewnie p. radny potrafi. W ogóle śmiechy warte, nazywac się informatykiem po średnie szkole, czy jak prezydent po szkole policealnej. Tym ludziom sie wydaje chyba, że są informatykami.
Bilk, chyba.... zadzwonię do BANASIA! he,he,he............Pozdrawiam!!!!!!Stare "hasło" partyjniaków -niezależnie od "opcji"- wszyscy mają równe szanse , ale "możliwości" inne, trzeba to koniecznie dodać.
żeby wracać do Nehrybki to trzeba z niej wyjechac ? nieprawdaż?
Ciąg dalszy najazdu wiejskich chłopców z miejskimi ambicjami na Przemyśl trwa nadal.
Gratulacje :)
To jest największy szczyt chamstwa i pogardy dla wyborców ! Kto jak kto ale Bakun miał usta pełne pięknych frazesów dla wyborców ŻE ŻADEN RADNY NIGDY NIE ZNAJDZIE ZATRUDNIENIA W MIEJSKIEJ SPÓŁCE i co ? Wiecie co na tym ciągneliście swoją kampanie na przejrzystości i zero nepotyzmu miało być. Ale cóż jakie wykształcenie włodarza taka władza ! Macie Przemyšlanie którzy zgłupieliście w dniu wyborów swój wspaniały wybòr. Ale dobrze wam tak naiwniacy :-)
Bakun, kończ, przeproś i wracaj do Nehrybki!