Reklama

Radny Leszczyński został informatykiem w MOPS-ie

24/10/2019 17:00

Tomasz Leszczyński, radny klubu Wspólnie dla Przemyśla (wcześniej Kukiz’15) został informatykiem w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu.

– Ubiegam się o stanowisko informatyka w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Poprzednie trzy nabory były bez zgłoszeń, w czwartym naborze, startowały dwie osoby, z czego jedna nie spełniała wymogów formalnych. Do kolejnego etapu przeszedłem tylko ja – przyznał na poniedziałkowej sesji T. Leszczyński.

W tym samym czasie na stronie internetowej MOPS-u pojawił się komunikat o rozstrzygnięciu naboru na to stanowisko. „Pan Tomasz Leszczyński [paywall]spełnił wymagania formalne i niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej oceniono pozytywnie predyspozycje i umiejętności kandydata pozwalające na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Informatyka” – czytamy w krótkim uzasadnieniu podpisanym przez dyrektora Piotra Hryniszyna.

Reklama

Poszukiwania informatyka MOPS bezskutecznie prowadził od kilku miesięcy.

Tomasz Leszczyński ma 34 lata. Jest radnym od listopada ub.r. Startował z komitetu Kukiz’15. Był również szefem sztabu wyborczego tego komitetu podczas wyborów samorządowych w Przemyślu. Wcześniej pracował w biurze poselskim Wojciecha Bakuna. W radzie miejskiej jest przewodniczącym komisji budżetu i finansów.

Jako radny miejski w Przemyślu nie może być pracownikiem tutejszego urzędu miejskiego oraz pełnić funkcji kierowniczych w jednostkach podległych prezydentowi. Prawo dopuszcza natomiast pracę na niższych stanowiskach.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    abc - niezalogowany 2019-10-24 17:33:55

    Gratulacje :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Śmiechawa - niezalogowany 2019-10-24 18:48:23

    To jest największy szczyt chamstwa i pogardy dla wyborców ! Kto jak kto ale Bakun miał usta pełne pięknych frazesów dla wyborców ŻE ŻADEN RADNY NIGDY NIE ZNAJDZIE ZATRUDNIENIA W MIEJSKIEJ SPÓŁCE i co ? Wiecie co na tym ciągneliście swoją kampanie na przejrzystości i zero nepotyzmu miało być. Ale cóż jakie wykształcenie włodarza taka władza ! Macie Przemyšlanie którzy zgłupieliście w dniu wyborów swój wspaniały wybòr. Ale dobrze wam tak naiwniacy :-) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oburzony - niezalogowany 2019-10-24 18:51:56

    Bakun, kończ, przeproś i wracaj do Nehrybki!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama