Pogratulować udanego połowu należy panu Bogusławowi Łaciowi z Przemyśla, który na żwirowni w Bolestraszycach złowił 15-kilogramową tołpygę. Nasz Czytelnik piękny okaz uwiecznił na zdjęciu i przysłał do redakcji, ale warto dodać, że w tym sezonie wędkarskim zaliczył już kilka innych równie dobrych połowów.
– To piękna wędkarska niespodzianka! – podzielił się z nami radością z udanego połowu pan Bogusław Łać.
– Tołpyga ma mniej więcej metr długości i waży jakieś 15 kilogramów. To jedna z większych złowionych przeze mnie ryb w tym sezonie. Ostatnio trafiały mi się tołpygi 10- czy 12-kilogramowe. Raz był też potężny szczupak mierzący 1,10 metra – wylicza swoje wędkarskie sukcesy.
Pan Bogusław złowione okazy wypuszcza z powrotem do wody, ale tym razem zrobił wyjątek. Tołpyga została złowiona na zamówienie i posłużyła za bazę pysznej potrawy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co na to zawodowcy , którzy " łowią " w Hermanowicach - w akwariach. Czas wrócić na otwarte wody , wrócić nad zapomniany , zarośnięty zielskiem San , rzeki którą niejeden okręg by wydzierżawił , którą zazdrości na wiele miast. W Sanie naprawdę są jeszcze ryby !
Są jeszcze ryby w Sanie to dobry komentarz. Jeszcze.
E tam, słabo coś. Złap chłopie lepiej coś takiego, a potem się pochwal:YOUTUBE.COM - DICK FISH
Szkoda że promujecie takich wynaturzonych, zapijaczonych zwyroli !!! Totalne dno i miernota !!!
Tylko na sanie trzeba umieć wędkować????????San nie jest dla leszczy co jeżdżą na stawy????
Skończona szmato. Obrażasz ludzi . Daj znać ustawimy się zobaczymy na co cię stać . ;)
Dobrze ogarnął gość. Jebać kurwy co zazdroszcza i wyzywają gościa. Kurwy bez honoru
Dokładnie. Ludzie wyzywają tego Pana bo im żal dupe ściska że on złapał taką tołpyge a nie oni :P.
Złapał dobrą rybkę i zrobił fotkę. I bardzo dobrze. Promuje wędkarstwo. Ale zazdrosni wierzący, miłujacy bliźniego i siebie na Facebooku muszą dojebac bliźniemu.
Lał...wędkarz złowił rybę! Rzućmy to na pierwsze strony najlepiej. Kiedyś „życie” było dobra prasa a ostatnimi czasy służy tylko do nagonki politycznej albo do newsow rodem z „pudelka” Przykre
Jebać zazdrosnych hejtetow którzy jedyne co osiągnęli w życiu to stary komputer do hejtowania innych. Nie ważne kto co zrobi kto co osiągnie znajdzie się grono niedojebanych mózgowo kretynów którzy z zazdrości obrażają i wyśmiewania innych. Zal dupę ściska. GRATULUJE ZLOWIENIA TAKIEJ ŁADNEJ RYBY. NIE PRZEJMOWAĆ SIE TYMI ZAZDROSNYMI PEDALAMI . POZDRAWIAM ;))
Co na to zawodowcy , którzy " łowią " w Hermanowicach - w akwariach. Czas wrócić na otwarte wody , wrócić nad zapomniany , zarośnięty zielskiem San , rzeki którą niejeden okręg by wydzierżawił , którą zazdrości na wiele miast. W Sanie naprawdę są jeszcze ryby !
Są jeszcze ryby w Sanie to dobry komentarz. Jeszcze.
E tam, słabo coś. Złap chłopie lepiej coś takiego, a potem się pochwal:YOUTUBE.COM - DICK FISH