Od początku roku policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 10 kierowcom. W 9 przypadkach powód był ten sam – nadmierna prędkość. W jednym przewożenie pasażera powyżej liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym.
Kilka dni temu w miejscowości Ruda Różaniecka mundurowi zatrzymali do kontroli 2 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość 50 km/h w obszarze zabudowanym.
Jeden z nich, 56-letni mieszkaniec Zamościa, jechał z prędkością 106 km/h, natomiast drugi, 60-letni mieszkaniec Lublina kierujący skodą, poruszał się z prędkością 109 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.
Od początku roku na terenie powiatu lubaczowskiego 9 kierujących straciło uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące za zbyt szybką jazdę. Rekordzistą okazał się kierowca nissana, który pędził z prędkością 141 km/h w obszarze zabudowanym.
Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na 3 miesiące i zostali ukarani mandatami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze