Reklama

Rekordzista jechał 141 km/h

20/05/2021 08:21

Od początku roku policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 10 kierowcom. W 9 przypadkach powód był ten sam – nadmierna prędkość. W jednym przewożenie pasażera powyżej liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym.

Kilka dni temu w miejscowości Ruda Różaniecka mundurowi zatrzymali do kontroli 2 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Jeden z nich, 56-letni mieszkaniec Zamościa, jechał z prędkością 106 km/h, natomiast drugi, 60-letni mieszkaniec Lublina kierujący skodą, poruszał się z prędkością 109 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Od początku roku na terenie powiatu lubaczowskiego 9 kierujących straciło uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące za zbyt szybką jazdę. Rekordzistą okazał się kierowca nissana, który pędził z prędkością 141 km/h w obszarze zabudowanym.

Reklama

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na 3 miesiące i zostali ukarani mandatami.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama