Mieszkańcy osiedla „Salezjańskie” nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Jeszcze niedawno bawili się na cyklicznej „Augustiadzie”, a pod koniec lipca już mieli kolejną sposobność do integracji i relaksu. Wydarzenie pod hasłem „Wakacje na osiedlu Salezjańskim 2022”, które odbyło się 30 lipca br., udało się wyśmienicie. „Zabawa na 6 z plusem” – takiej treści komentarz można było znaleźć w sieci po zakończonej imprezie.
Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, na czele z przewodniczącą Halina Kasyan, tym razem zaprosił mieszkańców osiedla, ale i wszystkich przemyślan na pełen atrakcji piknik wakacyjny.
Frekwencja dopisała, atrakcji również nie zabrakło. Odbyły się pokazy służb mundurowych i ratowniczych, rozgrywki na plenerowej szachownicy, były dmuchańce, animacje dla najmłodszych i wciągające gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, a na łasuchów czekała oferta gastronomiczna.
Czy „Wakacje na osiedlu Salezjańskim 2022” mają szansę przepić „Augustiadę” i które wydarzenie dostarczyło uczestnikom większej frajdy? O to należałoby już pytać samych uczestników. Sądząc po nastrojach, obie imprezy[paywall] przypadły mieszkańcom do gustu.
– Po wielu latach udało się w centrum osiedla zorganizować imprezę, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Warto dodać, że uczestniczyły w tym przedsięwzięciu nie tylko osoby z naszego osiedla, ale też spoza niego. Cieszy fakt, że zaproponowane przez nas atrakcje spodobały się zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom tego wydarzenia – podsumował jeden z głównych organizatorów, zastępca Zarządu Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Maciej Kamiński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze