Reklama

Rekreacja i integracja. Osiedle „Salezjańskie” kolejny raz tętniło pozytywną energią [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy osiedla „Salezjańskie” nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Jeszcze niedawno bawili się na cyklicznej „Augustiadzie”, a pod koniec lipca już mieli kolejną sposobność do integracji i relaksu. Wydarzenie pod hasłem „Wakacje na osiedlu Salezjańskim 2022”, które odbyło się 30 lipca br., udało się wyśmienicie. „Zabawa na 6 z plusem” – takiej treści komentarz można było znaleźć w sieci po zakończonej imprezie.

Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, na czele z przewodniczącą Halina Kasyan, tym razem zaprosił mieszkańców osiedla, ale i wszystkich przemyślan na pełen atrakcji piknik wakacyjny.

Frekwencja dopisała, atrakcji również nie zabrakło. Odbyły się pokazy służb mundurowych i ratowniczych, rozgrywki na plenerowej szachownicy, były dmuchańce, animacje dla najmłodszych i wciągające gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, a na łasuchów czekała oferta gastronomiczna.

Czy „Wakacje na osiedlu Salezjańskim 2022” mają szansę przepić „Augustiadę” i które wydarzenie dostarczyło uczestnikom większej frajdy? O to należałoby już pytać samych uczestników. Sądząc po nastrojach, obie imprezy[paywall] przypadły mieszkańcom do gustu.

Reklama

– Po wielu latach udało się w centrum osiedla zorganizować imprezę, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Warto dodać, że uczestniczyły w tym przedsięwzięciu nie tylko osoby z naszego osiedla, ale też spoza niego. Cieszy fakt, że zaproponowane przez nas atrakcje spodobały się zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom tego wydarzenia – podsumował jeden z głównych organizatorów, zastępca Zarządu Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Maciej Kamiński.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama