12 radnych z: Prawa i Sprawiedliwości, Regii Civitas, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i radnej niezależnej było za, 11 radnych z Koalicji Obywatelskiej i Wspólnie dla Przemyśla (dawne Kukiz`15) przeciw. To jednak wystarczyło do odwołania przewodniczącej Rady Miejskiej w Przemyślu Ewy Sawickiej i wiceprzewodniczącego Andrzeja Zapałowskiego (Wspólnie dla Przemyśla). Zupełnie nieoczekiwana rewolucja stała się faktem. Dotychczasowa koalicja, rządząca miastem przestała istnieć.
Dzisiejszego (5 czerwca br.,) popołudnia odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Przemyślu, podczas której radny Janusz Zapotocki zgłosił wniosek o odwołanie przewodniczącej rady E. Sawickiej i jednego z wiceprzewodniczących A. Zapałowskiego. Wniosek z jednej strony wywołał spore zdziwienie, z drugiej wielkie emocje. Po raz pierwszy od dłuższego czasu rada obradowała w pełnym składzie, czyli 23 osób.
Ewa Sawicka nazwała to decyzją populistyczną, Andrzej Zapałowski, że to efekt jego obrony polskiej szkoły w Mościskach na Ukrainie, o której mówił podczas poprzedniej sesji.
Odbyło się głosowanie, podczas którego zarówno E. Sawicka, jak i A. Zapałowski zostali odwołani. Także w wyniku głosowania nowym przewodniczącym rady został Maciej Kamiński (PiS), dotychczasowy wiceprzewodniczący rady.
Nowymi wiceprzewodniczącymi zostali Janusz Zapotocki (SLD) i Robert Bal (Regia Civitas).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To było do przewidzenia już dawno. Następstwem tego będą przyśpieszone wybory prezydenta miasta.
Najgorsze są te wszechobecne sieciowe klakiery. Budują cuybe r rzeczywistość, myśląc że ludzie drugi raz złapią się na bajer social-mediów jak to miało miejsce w czasie wyborów. Mając 1 głos więcej w radzie nie potrafili się ułożyć z opozycją, kierowała niemu buta i arogancja. Najgorzej wyglądało to w podległych miastu instytucjach, poprzez gnojenie ludzi chcieli coś udowodnić, na szczescie pisze to wszystko w czasie przeszłym.Dostali szansę... zaprzepaścili ją tylko ich wina i nikogo innego.
Dla mieszkańców jest to tak ważne jak zeszłoroczny śnieg.Niestety ale ta rada to tylko nazwa. jest poważna a reszta to sami wiecie.
Dobra wiadomość na koniec tygodnia. Najwyższy czas ich odsunąć!!! Teraz wniosek o odwołanie Rady Miejskiej, Referendum o odwołanie Prezydenta!!! To był niewypał!!! Niedoświadczeni ludzie! Kowalski, Majkowski, Zapałowski, Leszczyński, Zastrowski, Jaworska!! Dajcie sobie spokój! Możecie oszczędzić wstydu dla miasta! Odejdźcie, albo miejmy nadzieję, że was na taczkach wywiozą! Żeby w rok czasu zrobić taki burdel w mieście!!!
Gorzej być nie może, zatem trzymam kciuki, a kukizowcow zaśpiewam chłopaki nie płaczą
miłość i polityka - wersja prowincjonalna
Pisiory przy pomocy pozal się Boże lewicy przejmują władzę Przemyślu! O jak tu chodzić na wybory ?! Ten Przemysł już tylko do zaorania bo w tej mieścinie liczą się układy ,stanowis!ka i koryto + ! Wstydu nie macie! " Wam kury szczać wyprowadzać" jak mówił klasyk.....
i jak wszędzie widać Kamiński nosz q.... jego mac ta wróciła niezależna inaczej która urodziła dzieciątko Ka.... i juz teraz otwarcie grzeją wole po kisielu dziadostwo dziadostwo
Lepszych 20 Kamińskich, niż niby radni Kowalski, Leszczyński i niemowy Zastrowski i Zurawska
dość rozpi..erdalania miasta przez kukizowców!!!
kurwy panki terrorysci i faszysci,......o co tu chodzi a o przyszłą wieś zwaną Peremyślem cuda cuda cuda ogłaszją ,idęsię zajebać po trzeżwemu nie zrozumię tegokomuniści tzw. z pisiorami prostytucja polityczna jak nic...jak jest inaczaj to panie jasku wytłumacz to na forum spadkobiercy pzpr z pisiorkami ...no jebnąłem poł szklaneczki wodki i dalej nie kumam....noooooo
Nareszcie!!!!! MOże skończy się wreszcie ta błazenada widoczna od dwóch lat!!!!
ta gwiazda w czerwonych wlosach juz dawno powinna odejsc ,wielka karierowiczka tylko do zdjecia niech siedzi w domu i orzechy luska albo wnuki bawi jak ma
To teraz za wszelkie niepowodzenia, przewinienia, bezrobocie,recesję w mieście "wieszać koty" na przewodniczącym Kamińskim. Niech się wykaże!
Miasto budzi się...'minister sportu,kadrowy"chyba sie upije?
Oglądam sesję, zachowania radnych KO i ex-kukizów, żenada!!! co za buractwo!!!
A wyzywali opozycję od" chamskiej hołoty"?
Jak może istnieć ta rada totalna bezrada w nieistniejącym mieście , raczej mieścinie lub jak kto woli zadupiu o czym piszę z bólem od lat. A teraz , no cóż albo dalszy marsz lunatyków we mgle , albo zarząd komisaryczny , co byłoby tragedią dla niegdyś pięknego choć zawsze niezbyt prężnego miasta wojewódzkiego. Nic mnie nie zdziwi bo widzę to od lat , totalny upadek którego symbolem są obdarte z tynków całe połacie kamienic i domów oraz jest smętny , grający nieustannie na larum ten smętny i denerwujący hejnał. Szkoda słów , ale na koniec pocieszenie dla" mądrego " jak zawsze po szkodzie "przymyskiego" suwerena , tak kochani teraz za późno na biadolenie i wypisywanie bzdur , udawanie że nikt na kukizowców nie głosował bo "jacy wyborcy , taka "wadza" , jaki pan taki kram. Tylko gratulować.
Piaskownicy miejskiej bym im nie użyczył nawet na minutę
I dodam , jako doświadczony przemyski obserwator , radzę Przemyślowi jako całości zagłosować na Dudę pomimo że nie jestem jego fanem. Zagłosowanie na Dudę sprawi że Jego Ekselencja Marek Tadeusz zamelduje Prezesowi że Przemyśl się zmienił , poprawił , przeprosił dobrą zmianę i może w swojej łaskawości odblokują dla naszej mieściny kilka milionów , jeżeli nie to będzie "bida" , dojdzie do totalnego upadku a kasa z centrali i od Ortyla nadal będzie zasilać budżety i tak już wyróżnianych finansowo : Rzeszowa , Stalowej Woli , Mielca , Sanoka , częściowo Tarnobrzega i Krosna i Jarosławia , tak dzięki operatywnej pani Poseł Joannie Szmidt Rodziewicz i mądremu głosowaniu niecały 40 tysięczny Jarosław wyprzedził w rozwoju niestety już ok. 60 tysięczny Przemyśl o lata świetlne. Jako doświadczony od lat stary ale jary przemyski obserwator mówię wam " duraki- przymyślaki" , nie popełnijcie samobója jak na jesieni 2018 roku , bo inaczej historia Przemyśla i wasze dzieci czy wnuki tego wam nie wybaczą.
Koalicja PiS, RC i SLD i wniebowzięci ukraińcy ( sprawdźcie komentarze na fb)! Pseudokatolicy, mniejszość i lewica!
Jestem ciekawy czy dziecko które urodziła to Kamińskiego. Jak ona teraz, cudzołonica będzie w pierwszym rzędzie w kościele klęczeć?
Burtel tato i pseudo katolik, który płodzi dziecko mężatce. Brawo. Śmierć grodu!
Po złym Panie , jeszcze gorszy nastanie....Hamryszczak wróć
Burdel? Ja bym to nazwał sprzątaniem po poprzedniej ekipie!
Czekaj Pan co się teraz będzie działo. Już wczoraj sobie Pan nowy przewodniczący ustalił prawo jak chciał.
Panie przecież o to chodzi żeby pokazać jak się niby pięknie Jarosław rozwija i sztucznie jest tam kasa wysyłana nadprogramowo, a do Przemyśla nie wyślą teraz nic na siłę bo przecież ojojoj w Przemyślu nie rządzą oni tylko ktoś inny
O nie doczekanie! Współpraca z nim dramat
No to teraz nowa koalicja zaora miasto i zniszczy wszystko to co było naprawianie. Układ zbyt mocno się zaczął chować albo poszło polecenie z góry żeby odbić Przemyśl.Czekajcie! Teraz nas czeka całkowity paraliż. Już wczoraj głosowali sobie jak chcieli. Faktycznie to był bardzo głupi ruch. A Pani Radna na która głos oddałem wstyd!
Przecież to jest zagrożenie dla układu od samego początku. Wszystkie Halinki muszą teraz pracować, zamiast pić kawkę i plotkować więc się zdenerwowały i nazwały to ,,gnojeniem". W normalnych firmach to się nazywa wykonywanie obowiązków.
No to jak by nie patrzeć mamy nowe rozdanie. Teraz najbardziej obawiają się o swoje stanowiska Prezesi i dyrektorzy MOPS Pwik Posir pgm a i z MZK pan sekretarz-prezes napewno poleci. W MOPSie i w PWIKu wietrzenie stanowisk zarządzających tą placówka to się przyda albo mobbing albo jakieś afery z opryskiem mista. Panie Prezydencie dobrał Pan sobie ludzi na te zaszczytne stanowiska z przypadku za każdą z tych osób ciągnie się nie zbyt pochlebma przeszłość i na takich podwaliną chce chciałeś budować swoje imperium. Widzisz jak to się skończyło wczorajszego wieczoru. Mam nadzieję że Rada nie zapomin o zmianach w radach nadzorczych bo tam też jest wszelka zbieranina z całego województwa. Pozdrawiam
Słyszeliście że Różycka największą katoliczka urodziła prawdopodobnie dziecko Kamińskiemu?
Ten przemyski obserwator nam znowu radzi. Tym razem radzi, żeby głos oddać na Dudę. Lepiej obserwatorze idź się przewietrz.
Tak , to prawda . Podobne - tak samo brzydkie i łyse.
Zmiany,zmianami ale to wczorajsze zachowanie na sesji P.Kamińskiego już jako przewodniczącego RM prowadzącego obrady zaowocowało pokazem jego buty ,arogancji, prywaty i nonszalancji oraz nieomylności i wszechwiedzy. Objąwszy stołek przewodniczącego ,zachowywał się niczym dyktator ,pan i władca aż przykro było patrzyć na jego zarozumialstwo i buńczuczność . Zastanawia mnie tylko kto? ustawiony wysoko w PiS foruje i pcha na coraz to wyższe stołki partyjne jak i zawodowe w Przemyślu tak mierną i TUZINKOWĄ postać jak P.Kamiński
Taki pobożny Kamiński i ma dziecko nieślubne? To się starszym paniom z Glazera nie spodoba...
Co się stało z komentarzami o dziecku Kamińskiego? Mam screeny, może redakcji użyczyć, jeśli w dziwny sposób zaginęły?
Kolego Obserwatorze, zerknij w internet i zobacz ile lat PiS był w koalicji z Chomą i jakie inwestycje w mieście w tym okresie poczyniono. Kamienice jak były obdarte z tynku tak są a długi trzeba spłacać, obojętnie kto by nie rządził. Ten model sprawowania władzy polegał i nadal polega na sprzedaży wszystkiego,choćby za bezcen, w ten sposób sprzedano lokatorom mieszkania w zrujnowanych kamienicach oraz w blokach w z wielkiej płyty której żywotność była liczona na 50 lat. Państwo i samorząd ma temat z głowy a ludzie niech się martwią. Nie chcę myśleć co będzie jak bloki z płyty zaczną się składać a niestety jest to nieuchronne. Polityka służy w Polsce dojeniu kasy a nie myśleniu o przyszłości kraju i jego mieszkańcach.
Mamy nadzieję, że usuną jeszcze Zbigniewa Czekierdę z PGM, który niszczy pracowników i nie powinien zostać powołany na to stanowisko oraz radę nadzorczą, która go wybrała.
Trudno, że tu usunięto tutaj. Na fb na stronie życia ktoś poruszył też ten wątek.
Dlaczego usówacie posty odnośnie domniemanefo romansu Różyckiej z jednym z członków Rady z PiSu czego efektem jest dziecko?
Do Obywatela, Jana i T. Gdybyście czytali moje wpisy ze zrozumieniem to jasno jak BYK napisałem że nue jestem fanem ani Dudy, tym bardziej PIS. Ale moi przyjaciele, zawsze w kontrze i w opozycji, próbujący być moimi adwarsarzami swoje i dobrze świadczy to o sile oddziaływania moich czasem pisanych na prędce przemyśleń. A tak naprawdę "przymyślaki" już wybierali, najpierw przez 4 kadencje Chomę z wiadomym skutkiem, poźniej męża opatrznosciowego Wojtka Kukiza 15, skutek jak widać a obecnie znowu szukają coś na kształt świdra, wszystkich którzy albo nie mają zielonego pojęcia o samorządnosci albo złamanego grosza na rozwój nawerlt ten bieżący mieściny. Szukajcie guza nadal, prędzej doprowadzicie Przemyśl do prawdziwej a nie wyimaginowanej ruiny bo w części już niestety jest.
No wreszcie koniec żydo-komuny w Przemyślu tak się to POpularnie nazywało , czas na powrót IV RP
Najgorzej jak się ktoś porywa z motyką na księżyc. (Bez zaplecza politycznego!!!)
Szanowni Państwo, KAŻDY komentarz dotyczący prywatnego życia radnych został lub zostanie ukryty (nie usunięty, archiwizowany) jako łamiący regulamin forum.
Gdy chcesz coś w życiu osiągnąć i wejść w łaskę Ogrodnika? Wystarczy różyczkę zapylić . Ino tyli!
T. W normalnych firmach otrzymujesz normalne wynagrodzenie, spokojnie możesz się zatrudnić w budżetówce, przecież są wolne nabory wynikające z konkursów. Jesteś dobry to wygrasz konkurs i pracuj sobie. Nie masz bladego pojęcia co Ci psychopaci zrobili w spółkach, zarządzanych przez ekspertów z budki bazarowej. Sami by w życiu własnej działalności nie utzlrzymali, a wypowiadaja się na współ z klakierami jakby wszystkie rozumy pozjadali. Obrażanie podobne jak Twoje wypowiedzi o jakichś Halinkach, jest na porządku dziennym, zresztą to czas przeszły. Informatycy ze spółek, obecne klakiery zaraz same będą spowrotem szukać pracy. Tylko niech kubki po kawie pozmywają jak będą odchodzić;)
Jesteś dobry to wygrasz konkurs xD ciekawe jakie plecki trzeba mieć .Od dawna wiadomo że bez znajomości życie w Przemyślu nie ma sensu
LII no jak to od dwóch lat zarządza Bakun z Konfederacjio-Kukizo-koalicjo, przecież na tym wjechali do Rady, ze nie będzie obstawiania stołków więc o czym piszesz... Wszystko w ramach konkursu, a mowisz że jest inaczej? Kto chce prawdziwej kasy, picia kawki, splendoru i władzy spokojnie może zatrudnić się np. w MZK czy w MOPS lub innej spółce. Oprócz umowy o pracę za pełne 2600 zl brutto otrzyma dodatkowo zakaz używania grzejników w zimie, brak ekwiwalnetow za odzież w ramach dbania o kondycję dostanie bilet na MZK lub karnet na fitnes do POSiRU same plusy. Nie to co w normalnej pracy gdzie trzeba pracować. W spółkach spokojnie możesz skupić się na walce o przetrwanie, ciągłym zastraszaniach i grozbach dyscyplinarki, procesach sądowych i pomowieniach, a nie jakiejś tam pracy. Jak będziesz dobry to możesz również być wykorzystywany do innych prac np do zwalczania epidemi czy prac społecznych :) zdrowko
Boże ona ma dopiero 37 lat . Może tylko na zdjęciach tak wygląda jakie wnuki co ty piszesz
Hejtowac umiecie.Wlazic w czyjeś życie prywatne z buciarami.A gdzie dobro miasta i jego mieszkańców.?Przykre niestety. Dla mnie nie ważne kto ale moze teraz sie cos zmieni.
PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM- o jakie to mądre przysłowie.Każdemu , kto przy władzy wydaje się, że władza trwa wiecznie.NIE.Buta i arogancja niejednego zaprowadziła na tzw. manowce.Wczoraj zaprowadziła Prezydenta i jego świtę- ludzi bez wykształcenia, wiedzy i doświadczenia.Ale Jutro, pojutrze - Panie Przewodniczący .....?Tylko zawsze pozostaje jeszcze życie wśród ludzi, których się zawiodło, którzy oczekiwali honorowego zachowania a dostali w twarz- na odlew.Czy będziecie mogli spojrzeć ludziom w oczy? Szczerze wątpię!
Do gościa.O jakim honorze ty człowieku mówisz?A gdzie honor odwolanych?Jak oni spojrzą wyborcom?Czy taki los jaki zgotowali mieszkańcom obiecywali w kampanii?Jesli wiesz co to honor to najpierw honorowo ocen odwolanych, a na ocenę Przewodniczącego tez nadejdzie czas.Narazie jeszcze nic nie zrobil wiec za co go hejtujesz? Za co?
do mmccmmNależy czytać ze zrozumieniem.Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia - należy milczeć.
Lewico TY "chamska hołoto" jak mogłaś się tak tanio sprzedać? Kukizki i KOwcy "Bogu dziękujcie i Ducha nie gaście" bo zachowaliście się jak trzeba. Wykazaliście się klasą i honorem. Dlatego zawsze macie mój głos!
a sprawdzanie przez jednego radnego jak głosowała koleżanka (?) klubowa jest ok ...żenada na najwyższym poziomie . Za parę złotych będą się kumać ultra katoliby z pseudoczerwonymi ...ohhhydaa
Janek prawdziwym politykiem jest ..i basta
Miłość +polityka i interesy...- ot co.
dlaczego redakcja "Życia" usuwa komentarze dotyczące prywatno-łóżkowych ekscesów działaczy PiS ? Przypomnę , że TVPiS ingerowało w sprawy dziecka prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, zadaje publicznie pytania w sprawie dzieci Rafała Trzaskowskiego . Więc jak to jest ? Pisiorom można wszystko , ale jeśli ktoś napisze prawdę o niemoralnych dokonaniach przemyskiego przydupasa Kuchcińskiego to już cenzurę wprowadzacie ? Kolejny przykład , że redahtory z Barskiej w równym stopniu kolaborują z Pisiorami co tvp.
Brawo. Radny Zapotocki w sprawie budżetu miasta błysnął jak chrząstka w salcesonie. Idąc jego tokiem "myślenia" rada miasta może obiecać miastu wszystko np. złote jaja, zniesienie opłat itd. a jak miasto sobie z tym finansowo poradzi? Aaaaa, to już całkiem inna bajka. W radzie miasta są rozsądni ludzie - jestem zdumiona i zasmucona, że żaden z nich nie zabrał głosu, przedkładając układy partyjne nad zdrowy rozum i oddając kierowanie miastem w ręce zarozumiałych karierowiczów......
Ciekawe co z tego sojuszu "bolszewików" będzie miało miasto. Prezydenta Kamińskiego, który powoli przejmuje rządy w PiS (aktualny lider o niechlubnych skłonnościach [patrz najnowszy film P.Vegi „Pętla”] niebawem będzie spuszczony w partyjny czyściec)? I myślicie, że coś to zmieni, że miasto na tym skorzysta? Bakun popełnił sepuku już w chwili, gdy objął urząd po 16 latach rządów poprzednika sterowanego z siedziby kurii i lokalu „Członka”, którym – z małymi epizodami – tańczył tak, jak mu grali. Optymizm i złudna wiara, że „jakoś to będzie” to pierwszy krok do katastrofy. Groźba komisarycznego zarządu wisi nad miastem od kilkunastu lat i nie minie przy ewentualnej zmianie włodarza grodu. Do przezwyciężenia kłopotów potrzebny jest prezydent z jajami, grono zaufanych współpracowników i rada miejska, którą tak naprawdę mamy tylko na liście płac diet. Wielu radnych zamiast myśleć o mieście, myśli jedynie o swoim „etacie” (stąd polityka, koniunkturalne sojusze, układy, wzajemne przysługi, złośliwości). Ożywają raz na 4 lata, gdy trzeba połasić się do potencjalnych wyborców, na różne sposoby. Niekoniecznie trzeba wtedy coś obiecać. Można czasem zaoferować np. po dwa tanie wina za głos, innym razem po parę (20-30) złotych za skaperowanie chętnego wyborcy...
Wynagrodzenie bez zmian tylko zamiana stołków wzorując się z Wiejskiej sceny politycznej w sejmie
No i cóż szanowna Redakcjo. Po co się bawić w cenzora, usuwać posty o płomiennym romansie radnego Kamińskiego i radnej Różyckiej? Informacja o tym związku nieformalnym , który wpłynął na przetasowanie sił w Radzie poszła w świat dzięki młodym ludziom z "Młodzieży Wszechpolskiej". Zorganizowali konferencję prasową i wszystko wyłożyli jak się patrzy. Nie jest mi z nimi po drodze , bo TO młodzi faszyści są, ale w jednym z nimi się zgadzam. Pan Kamiński i pani Różycka powinni złożyć mandaty radnych, by uratować resztki honoru i zająć się swoim dzieciątkiem. I tak szanowna Redakcjo, "Prawda Was wyzwoli" nie bójcie się prawdy, bo "Gdzie kończy się strach tam zaczyna się wolność"!
Radna była przynajmniej pełnoletnia. a na temat faktycznych intencji jej partnera trudno cokolwiek powiedzieć. Nie chce się wierzyć, że dla osobistej kariery i roli w partii to zrobił. Pożywiom, uwidiem -jak mawiają bracie Amerykanie.
A ja bym podkreślił rolę alfonsa ZAPOTOCKIEGO w tym co się stało . Kilka lat temu został zastępcą dyrektora Centrum Kulturalnego w Przemyślu podległego pod marszałka województwa z PIS , za zasługi w radzie miejskiej dla PIS . Z tego co wiem to na kulturze się niezbyt zna , lepiej na transporcie międzynarodowym i nieruchomościach miejskich . Dla miasta przez kilka kadencji nie wiele zrobił ale dla siebie i swoich dużo . W godzinach pracy często przyjeżdża do Zarządu Dróg Miejskich , do swojego kolegi z SLD niejakiego pana IWANISZYNA który został wciśnięty dyrektorowi przez byłego prezydenta na fotel drugiego zastępcy . Przemyski SLD to po prostu sojusznik PIS . I w końcu SLD zareagował , a jak mam nadzieję centrala partii w Warszawie zrobi z tym porządek . To będzie koniec radnego w SLD , ale zawsze można zapisać się do partii naczelnika państwa z Żoliborza . Co na to powiedzą koledzy z ulicy Mnisza którym stawiał alkohol za głosy w wyborach ?
A GDZIE BYŁY TE MILIONY ZA CHOMY I PEŁNYM POPARCIU PISU, A I TE INWESTYCJE DROGOWE W JAROSŁAWIU MIJAŁEM WCZORAJ , AKURAT ŁATALI DROGI PO 10-15 METRÓW
do partii naczelnika trzeba mieć wstęp załatwiony , tego się nie da kupić a co do Iwaniszyna ,to chyba facet się sprawdził na tym stanowisku .A szef SLD sprawę załatwił szybko i tylko w jeden możliwy sposób ....wypad
Przy takiej egzotycznej koalicji i psychopatycznym przewodniczącym rady Przemyśl do reszty popadnie w ruinę. I tylko prezydenta Bakuna żal. Jestem z Panem prezydencie.
POwinno się jeszcze to samo zrobić z niektórymi Radami Osiedla odwołać i POwołać nowych przewodniczących
Myślisz, że model a'la PiSdziec będzie lepszy? Przez kilkanaście lat już to przerabialiśmy z marnym skutkiem, mającym odzwierciedlenie w potężnej dziurze budżetowej miasta. Ile milionów poszło w błoto, w przenośni i dosłownie? Ilu nieudaczników dorwało się do niezłych posad, ilu pociotków poszło ich śladem?
To było do przewidzenia już dawno. Następstwem tego będą przyśpieszone wybory prezydenta miasta.
Najgorsze są te wszechobecne sieciowe klakiery. Budują cuybe r rzeczywistość, myśląc że ludzie drugi raz złapią się na bajer social-mediów jak to miało miejsce w czasie wyborów. Mając 1 głos więcej w radzie nie potrafili się ułożyć z opozycją, kierowała niemu buta i arogancja. Najgorzej wyglądało to w podległych miastu instytucjach, poprzez gnojenie ludzi chcieli coś udowodnić, na szczescie pisze to wszystko w czasie przeszłym.Dostali szansę... zaprzepaścili ją tylko ich wina i nikogo innego.
Dla mieszkańców jest to tak ważne jak zeszłoroczny śnieg.Niestety ale ta rada to tylko nazwa. jest poważna a reszta to sami wiecie.