Reklama

Rowerzyści słono zapłacą za jazdę po alkoholu

Mimo wielu upomnień i apeli o rozwagę rowerzyści nadal zapominają, że tak jak kierowców samochodów obowiązuje abstynencja, tak samo przepis ten dotyczy również ich.

W ostatnich dniach funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy zatrzymali do kontroli 46-letniego oraz 61-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego .

Okazało się, że mieli w organizmie kolejno 0,5 i ponad 1 promil alkoholu.

Nie ominął ich mandat karny w wysokości 1 tys. zł dla 46-latka i 2,5 tys. zł. dla starszego z mężczyzn.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości