Mimo wielu upomnień i apeli o rozwagę rowerzyści nadal zapominają, że tak jak kierowców samochodów obowiązuje abstynencja, tak samo przepis ten dotyczy również ich.
W ostatnich dniach funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy zatrzymali do kontroli 46-letniego oraz 61-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego .
Okazało się, że mieli w organizmie kolejno 0,5 i ponad 1 promil alkoholu.
Nie ominął ich mandat karny w wysokości 1 tys. zł dla 46-latka i 2,5 tys. zł. dla starszego z mężczyzn.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze