W tym roku rajd rowerowy odbędzie się 18 września. Zbiórka o godz. 8 przez szpitalem na Monte Cassino, a start pół godziny później.
50-kilometrowa trasa wycieczki będzie wiodła od Przemyśla przez Stanisławczyk, Grochowce, Prałkowce, Ostrów aż do Łętowni.
Finiszem imprezy będzie ognisko oraz zabawy z upominkami w „Biesiadni Myśliwskiej” PKŁ „Ponowa” w Łętowni.
– Ruch to zdrowie. Nasz rajd nie jest wyścigiem, może w nim wziąć udział każdy chętny, bez względu na wiek, czy płeć. Oprócz aktywności fizycznej, która ma wpływ na nasze zdrowie, poprzez rajd chcemy również zwrócić uwagę na profilaktykę chorób urologicznych. Nasze wydarzenie wpisuje się w obchody Europejskiego Tygodnia Urologicznego, który w tym roku będzie poświęcony problemowi nietrzymania moczu – zachęcają organizatorzy.
Zapisy trwają do 16 września, w godz. Od 8 do 9, pod nrem 16 677 50 41 lub mailowo promocjaimedia@wszp.pl.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze