Policjanci zatrzymali 21-letnią mieszkankę gminy Przeworsk w związku ze złamaniem przez nią przepisów drogowych. W wyniku kontroli policjanci znaleźli 15 g suszu marihuany, za posiadanie środków odurzających kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
We wtorek, 31 sierpnia przed godz. 12, uwagę policjantów drogówki zwróciła kierująca samochodem kobieta, która nie stosowała się do znaku B-1, czyli „zakaz ruchu w obu kierunkach”. Funkcjonariusze zatrzymali samochód audi do kontroli na ulicy Jagiellońskiej w Przeworsku, podejrzane wydało im się nerwowe zachowanie kierującej 21-latki. Przy okazji rutynowych działań policjanci ujawnili przy mieszkance gminy Przeworsk 3 woreczki strunowe z suszem roślinnym. Tester narkotykowy wykazał, że w woreczkach znajduje się marihuana, w związku z czym od kobiety pobrana została krew do badań, aby stwierdzić czy nie kierowała pojazdem pod wpływem środków odurzających.
21-letnia kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających oraz trafiła do policyjnego aresztu. Za tego typu przestępstwo grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze