Reklama

Samotna mieszkanka poprosiła o pomoc policjantów. Dzięki skoordynowanej akcji służb trafiła do szpitala


Do szpitala dzięki szybkiej reakcji policjantów z jarosławskiej jednostki trafiła 57-latka, która zaalarmowała mundurowych, że ma kłopoty ze zdrowiem. Już w mieszkaniu kobiety okazało się też, że ma problem z oddychaniem oraz nie ma za co wykupić leków i konieczne jest wezwanie służb medycznych.


Sytuacja miała miejsce w środę, 7 stycznia, przed godziną 14. Kobieta zadzwoniła na policję z informacją, że ma trudności z poruszeniem się oraz spore kłopoty zdrowotne. Na miejsce wysłano policjantów z  wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy. Podczas wizyty w mieszkaniu 57-latki ta przekazała dodatkowe informacje. Wynikało z nich, że ma problem z oddychaniem oraz odczuwa ból kręgosłupa, czuje się opuszczona i samotna oraz nie ma środków na wykupienie potrzebnych leków. W tej sytuacji mundurowi wezwali karetkę. Medycy, którzy pojawili się na miejscu, udzieli wsparcia kobiecie i ostatecznie zadecydowali o przewiezieniu jej do szpitala. Tam otrzymała dalszą pomoc medyczną.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/01/2026 18:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości