Reklama

2 warte łącznie ponad pół miliona złotych samochody wrócą do właścicieli

16/09/2023 11:03

Warte łącznie ponad pół miliona złotych samochody, dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej trafią do właścicieli.

W piątek, 8 września do odprawy granicznej zgłosił się 62-letni obywatel Ukrainy, który wyjeżdżał z Polski mercedesem na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Podczas kontroli okazało się jednak, że auto znajduje się w zainteresowaniu duńskich służb w związku z jego kradzieżą w marcu tego roku. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze policji z Radymna.

Zaledwie dzień później dzięki współpracy śledczych z BiOSG oraz francuskich służb odnaleziono osobowego volkswagena, którego wartość oszacowano na 200 tys. zł. Ten pojazd, który znajdował się na południu Francji został przywłaszczony na szkodę polskiej firmy leasingowej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości