Radny Tomasz Kulawik został kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Lewica Razem na fotel prezydenta miasta Przemyśla. – W najbliższym czasie nasz kandydat przedstawi program oraz wizję rozwoju miasta, a także sposób skutecznego wdrożenia go w życie – powiedział przewodniczący Rady Miasta i Powiatu SLD Janusz Zapotocki.
Tomasz Kulawik to osoba znana w Przemyślu. Jest miejskim radnym drugą kadencję, zna pracę oraz struktury urzędu miasta. Doświadczenie w samorządzie zdobywał na stanowisku przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Rady Miejskiej w Przemyślu. Jego wielką pasją jest żeglarstwo. – Prowadzi własną firmę, ma więc spore umiejętności menadżerskie – stwierdził J. Zapotocki.
Jak powiedział wiceprzewodniczący rady miasta, SLD Lewica Razem na już swój program na rozwój Przemyśla. Zawarty jest w 9 punktach, zbierających najistotniejsze i najpilniejsze potrzeby mieszkańców. – Chcielibyśmy sprawić, aby Przemyśl stał się miastem przyjaznym mieszkańcom, atrakcyjnym dla turystów, aktywnie gospodarczym dla przedsiębiorców. Aby do Przemyśla młodzież powracała po skończeniu nauki, aby tutaj młode pokolenia przemyślan zakładały rodziny, mając przeświadczenie, że dokonują właściwego życiowego wyboru. Ale to nie wszystko. To tylko mały fragment tego, co niebawem społeczeństwu zaprezentujemy – stwierdził J. Zapotocki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.HAHAHAHAHAHAHA!!!! tego brakowalo zeby misto padlo calkowicie!!!! ten typ to..... szkoda pisac
Brawo Tomasz ! W końcu nowa twarz na lewicy !!!
Tomasz Kulawik do boju masz szanse ! Masz Mój głos !!!
Ludzie magistrat potrzebuje świeżego tlenu-wietrzenie obowiązkowe! Najwyższy czas na rozwój miasta, a Przemyśl ma ogromny potencjał jedynie go wykorzystać. Natomiast Tomaszowi przedsiębiorczości nie brakuje.
Prezydent Miasta Przemyśla w osobie Tomasza Kulawika? No no noo może to być całkiem udany eksperyment polityczny Sojuszu.
Wczorajszy artykuł w SN co chce zrobić Pan Kulawik ! Jak podkreśla, w polityce najważniejszy jest dlań, jako dla lewicowca, człowiek. Dlatego identyfikuje się z programem SLD dla Przemyśla, który obejmuje m.in. darmową komunikację miejską dla dzieci i młodzieży, poprawę komunikacji miasta i ościennych gmin poprzez uruchomienie szynobusu, doradztwo zawodowe dla przemyskich uczniów, dostępność do miejskich przedszkoli i żłobków dla każdego dziecka, opiekę stomatologiczną i pielęgniarską w szkołach, utworzenie przemyskiego „Domu Seniora” i wiele innych ułatwień dla młodszych i starszych mieszkańców miasta.Lewica chce postawić w mieście na turystykę, ale i poszukać inwestorów chętnych do łaskawszego spojrzenia w kierunku Przemyśla, który niestety cierpi na brak zainteresowania nim większych przedsiębiorców.
To SLD juz całkowicie na "łopatkach" jak wystawia takiego kandydata na Prezydenta.Czerwoni juz ostakiem sił ciagna do koryta.
Jak przemyska lewica ze swoim prezydentem obecnie kandydatem Tomaszem Kulawikiem rozbuduje Specjalną Strefę Ekonomiczną dając preferencyjne warunki to sprowadzą inwestorów i bedzie praca. Może Przemyśl przestanie sie wyludniać. ZAUFAM WAM!!!
Z całym szacunkiem drogi KO ale Hamryszczak dla Przemyśla oznacza kontynuację polityki Chomy. Już Hamryszczak pokazał jak zarządza się Szpitalem na Monte Cassino. Dodatkowo jako wiceprezydent miał okazję pokazać i ściągać niby kapitał z zewnątrz - dlaczego tego nie robił???Nie bądź hipokrytą drogi KO.Apeluje do wszystkich ,,jeszcze" myślących mieszkańców mojego rodzinnego miasta Przemyśl - POGOŃMY UKŁAD, KTÓRY OD LAT RZĄDZI W PRZEMYŚLU, POGOŃMY KLUB GOLFOWY ZWANY REGIA CIVITAS I POGOŃMY PANA HAMRYSZCZAKA - ON NIC NIE ZROBIŁ DLA NASZEGO MIASTA I Z PEWNOŚCIĄ NIC NIE ZROBI
Czytałem dossier Pana Kulawika i powiem tak : brak osiągnieć zawodowych w zarzadzaniu dużym zespołem ludzkim tylko same przechwałki gdzie ten gości nie należał lub należy. Przemyśl nie stać teraz na kolejne lata eksperymentów i na odpowiedzialność polityczną i tylko polityczną pseudo prezydentów . To właśnie ci pseudo prezydenci nie ponosili odpowiedzialności za błędy w zarzadzaniu majątkiem społecznym jak i finansami miasta a często gęsto przy uzyskiwaniu absolutorium za budżet miasta w grę wchodziły układy polityczne a nie dobro i dobrobyt mieszkańców miasta.
ha ha ha takich jaj z wyborów jeszcze nie było.
Masz szanse odwiedzić szympanse w tym zoo chyba
Twarz z uśmiechem szelmy! No a niby z jakim ma być skoro to szelma...
hmmm..., chyba sam "kandydat" to napisał...
I have read through some similar topics! However, your post has given me a very special impression, unlike other posts. I hope you continue to have valuable articles like this or more to share with everyone! happy wheels
Thanks for your post! It's been a long time since I read a good article and such a meaning! I hope you will continue to write articles like these for hobbyists! devast io
Once delegates became pledges to candidates that win primaries and caucuses, the national party conventions became powerless. Nominees for the first time because of the delegates they won in the primary season. The convention simply rubber stamped the nominee.College Custom Assignment writer UK
We provide affordable assignment writing services in Australia. Our prices are lower than the most expensive assignment writing companies out there. Hire [url = https://www.studentsassignmenthelp.com/australia]Australia assignment writers [/ url] today!
Your blog is filled with unique good articles! I was impressed by how well you express your thoughts. Many times students are tensed for their assignment and help at all times . There are experts available for the perfect assignment for you. https://www.goassignmenthelp.com.au/
I would like to thank you for the high level and informative article with us. I hope you and I will share the idea. If you Search for Assignment Provider then contact with us. https://www.allassignmenthelp.com/reviews
SingaporeAssignmentHelp.com offers help with homework services . We have a vast number of academic writers working for students. https://www.singaporeassignmenthelp.com/homework-help/
ABC Assignment. It is a proficiently aided the purpose of students. Be it your academic assignments, we must provide 100% genuine write-ups. Our PhD certified tutors are dexterous in presenting impressive essays with authentic information and ingenious contents. visit https://www.abcassignmenthelp.com/business-accounting-assignment-help
Australia university assignment help services. We write all types of writing content for all university students. Directly hire our experts at https://www.australiaassignmenthelp.com/university-assignment-help/
Allassignmenthelp is a web portal where students can get help from our experts. https://www.allassignmenthelp.co.uk/
Great read! Do you want to know about your career? Refer to Tarot card reading with the help of an amazing app called Tarot Life! You can download the same for free!
Awesome article! If you try an amazing Snake Block game then you must try snake Beats game! https://play.google.com/store/apps/details?id=ig.snake.blocks.slither.free.games.android
Snake bite is fearsome! But the snakes in this game are entertaining and do not bite! Get ready for challenges, music & cool visuals! Try this amazing snake game now! https://bit.ly/38Tuzzz
Kulawik kreuje się na uczciwego człowieka a zapomniał o przysiędze małżeńskiej. Leczy swoje kompleksy w objęciach innych kobiet. Zostawił żonę dla innej przy okazji rozbijając dwie rodziny swoją i swojej kochanki. To człowiek bez zasad moralnych. Ma on być prezydentem Przemyśla? Wstyd!!!
Teraz będzie znany w Przemyślu dzięki swoim podbojom miłosnym. Zostawił rodzinę i przeprowadził się do kochanki. Przyjemności go niemało kosztują. Jak chce kochankę utrzymać i jej dogadzać to przydałaby mu się lepiej płatna praca więc na prezydenta startuje.
Lukasio i Korneluszka = Tomasz Kulawik
HAHAHAHAHAHAHA!!!! tego brakowalo zeby misto padlo calkowicie!!!! ten typ to..... szkoda pisac
Brawo Tomasz ! W końcu nowa twarz na lewicy !!!
Tomasz Kulawik do boju masz szanse ! Masz Mój głos !!!