Do tragedii doszło podczas prac przy budowie gazociągu.
Wypadek wydarzył się dziś po godz. 12 w punkcie gazowym w Hermanowicach, gdzie trwa budowa gazociągu Hermanowice – Strachocina.
- Po przyjeździe na miejsce straży pożarnej, na miejscu był już zespół karetki pogotowia ratunkowego. Strażacy pomogli przy resuscytacji krążeniowo-oddechowej poszkodowanego mężczyzny. Niestety obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon – powiedział mł. bryg. Grzegorz Latusek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co to jest "punkt gazowy?" Pracuję w tej branży od kilkunastu lat, skończyłem studia w tym kierunku i nigdy o tym nie słyszałem. Proszę autora tego mądrego tekstu o wytłumaczenie?
Bo to jest najważniejsze w obliczu śmierci człowieka. Oj człowieku, przynajmniej wiemy zes wyksztalcony
sluchaj glupku po studiach tego; mądry nic nie będzie gadał a głupi będzie myślał że tak ma byc.......nie mądrz się ...jak pracujesz w poszukiwaniach,rekonstrukcji to ok dostajesz w dupkę pracując w większości na delegacji i polach,bieżesz kasę za robotę ,po studiach jak jesteś kierownikiem to narobisz się pokazując palcami ale jak gdzie indziej w gazownictwie to bieżesz silidny grosz niewspołmierny do wykonywanej pracy,taki chajc że inni mogą pozazdrościć,więć siedzisz teraz i będziesz komentowałtragedie madrzył się i pokazywał jaki ty mądry taki amerykansky.......
spokojnie gościu tylko zapytał, może faktycznie nie w ten czas, trzeba było się uczyć a nie zazdrościć. Szkoda każde życie
Document Management System Software: ViewMyRecords is a consumer focused & business oriented cloud based, easy to use, and records management software for organizations, MSME, professionals, families and individuals.visit: https://www.viewmyrecords.com/
do U...... nie zazdroszczę,nie chwalę sie wykształceniem(znam z wyższyn co łopatą narabiają) ale jak rzeczywiście bieza kase za nic to grzech czy jak go nazwac i bedzie pieprzył o punktach gazowych.A jak kiedys to sie nazywało .....punkt na pewno punkt
Odsyłam do rozporządzenia dot. warunków technicznych, tam jest napisane co to jest punkt gazowy. Choć to tutaj to nie jest punkt gazowy.
To WPG - węzeł przesyłu gazu, a "dekiel", który się urwał, to zamknięcie śluzy nadawczo-odbiorczej tłoków. Artykuł dotyczył wypadku, a nie precyzował, czy układy mają kolor cytrynowy, czy żonkilowy, więc zachowajmy spokój i poziom komentarzy.
To się podszkolić jak takich pojęć jak punkt gazowy nie znasz.Chyba dyplom za ser i kiełbasę dostałeś
Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję
Straszny wypadek, niestety nie chcę, żeby takie rzeczy się powtórzyłyhttps://happywheels8.com
Mam ważne informacje dla rodziny osób poszkodowanych. 736 948 695
Co to jest "punkt gazowy?" Pracuję w tej branży od kilkunastu lat, skończyłem studia w tym kierunku i nigdy o tym nie słyszałem. Proszę autora tego mądrego tekstu o wytłumaczenie?
Bo to jest najważniejsze w obliczu śmierci człowieka. Oj człowieku, przynajmniej wiemy zes wyksztalcony
sluchaj glupku po studiach tego; mądry nic nie będzie gadał a głupi będzie myślał że tak ma byc.......nie mądrz się ...jak pracujesz w poszukiwaniach,rekonstrukcji to ok dostajesz w dupkę pracując w większości na delegacji i polach,bieżesz kasę za robotę ,po studiach jak jesteś kierownikiem to narobisz się pokazując palcami ale jak gdzie indziej w gazownictwie to bieżesz silidny grosz niewspołmierny do wykonywanej pracy,taki chajc że inni mogą pozazdrościć,więć siedzisz teraz i będziesz komentowałtragedie madrzył się i pokazywał jaki ty mądry taki amerykansky.......