6 listopada dokonano otwarcia boiska sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
Z nowego obiektu bez dwóch zdań zadowoleni mogą być uczniowie przeworskiego Zespołu Szkół Zawodowych. W ostatnich miesiącach zyskali bowiem wielofunkcyjne boisko, na którym można zagrać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną czy tenis ziemny. Przeworskie starostwo, by[paywall] zrealizować tę inwestycję, sięgnęło po dotację z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w kwocie 334 tys. 800 zł, a całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia wyniósł 733 tys. 396 zł.
Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło 6 listopada. Wstęgę przecięli sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Anna Schmidt, starosta przeworski Bogusław Urban, przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa-Jedynak, ks. prałat Tadeusz Gramatyka, a także przedstawiciele społeczności szkolnej: dyrektor ZSZ Stanisław Mrugała oraz jeden z członków samorządu uczniowskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze