Reklama

Sobieski z boiskiem

13/11/2021 17:39

6 listopada dokonano otwarcia boiska sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.

Z nowego obiektu bez dwóch zdań zadowoleni mogą być uczniowie przeworskiego Zespołu Szkół Zawodowych. W ostatnich miesiącach zyskali bowiem wielofunkcyjne boisko, na którym można zagrać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną czy tenis ziemny. Przeworskie starostwo, by[paywall] zrealizować tę inwestycję, sięgnęło po dotację z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w kwocie 334 tys. 800 zł, a całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia wyniósł 733 tys. 396 zł.

Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło 6 listopada. Wstęgę przecięli sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Anna Schmidt, starosta przeworski Bogusław Urban, przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa-Jedynak, ks. prałat Tadeusz Gramatyka, a także przedstawiciele społeczności szkolnej: dyrektor ZSZ Stanisław Mrugała oraz jeden z członków samorządu uczniowskiego.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama