Reklama

Spotkali się na granicy

Robocze wizyty delegacji rumuńskich służb celnych miały miejsce w ostatnich dniach na drogowym przejściu granicznym w Korczowej oraz przejściu kolejowym Przemyśl – Medyka.

Jaki był cel spotkania polskich i rumuńskich funkcjonariuszy służby celno-skarbowej? Rozmawiano o rozwiązaniach stosowanych na zewnętrznej granicy UE. Przedstawiciele administracji celnej Rumunii chcieli podejrzeć te stosowane przez Krajową Administrację Skarbową na polsko- ukraińskiej granicy.

Spotkanie z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie oraz Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu dotyczyło głównie mechanizmów nadzoru w zakresie kontroli transportów przekraczających granicę z wykorzystaniem elektronicznych narzędzi. Jak poinformowała podkarpacka KAS, w spotkaniach wzięli udział insp. Jacek Wojdylak, zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie oraz zastępca naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu podkom. Tomasz Mamczura.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości