Reklama

Spotkanie Jacków, Jacentych w Jarosławiu

10/08/2018 12:30

Klasztor oo. Dominikanów w Jarosławiu i komitet organizacyjny zapraszają do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Spotkaniu imienników św. Jacka Odrowąża (Jacków, Jacentych i Hiacyntów), które odbędzie się 17 bm.

W programie m.in. prezentacja multimedialna „Wszystkie Jacki to fajne chłopaki” autorstwa Jacka Mariana Hołuba, zasadzenie lipy, otwarcie wystawy plastycznej pt. „Święty Jacek jest wśród nas” – autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej w Szówsku oraz ojca Tomasza Rojka OP.

Ponadto przewidziano spektakl teatralny „Rzecz o św. Jacku Odrowążu”" w wykonaniu aktorów teatru „Plaster”" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu w reżyserii Pawła Sroki, mszę świętą koncelebrowaną przez księży i ojców imienników św. Jacka.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama