Klasztor oo. Dominikanów w Jarosławiu i komitet organizacyjny zapraszają do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Spotkaniu imienników św. Jacka Odrowąża (Jacków, Jacentych i Hiacyntów), które odbędzie się 17 bm.
W programie m.in. prezentacja multimedialna „Wszystkie Jacki to fajne chłopaki” autorstwa Jacka Mariana Hołuba, zasadzenie lipy, otwarcie wystawy plastycznej pt. „Święty Jacek jest wśród nas” – autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej w Szówsku oraz ojca Tomasza Rojka OP.
Ponadto przewidziano spektakl teatralny „Rzecz o św. Jacku Odrowążu”" w wykonaniu aktorów teatru „Plaster”" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu w reżyserii Pawła Sroki, mszę świętą koncelebrowaną przez księży i ojców imienników św. Jacka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze