Reklama

Stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Auto się zatrzymało... w pionie

Do kolizji doszło w sobotę, około godz. 17 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Rzeszów – Kolbuszowa.

Policja informuje, że kierowca renaulta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił nad nim panowanie, przez co wjechał do rowu.

Tam jego auto zatrzymało się w pozycji pionowej. Na szczęście mężczyzna nie ucierpiał. Był trzeźwy. Zniszczony za to został jego pojazd, a także m.in. bariera energochłonna oraz elementy odgradzające drogę.

Kierowca renaulta za swoją nieostrożność został ukarany mandatem, policjanci zatrzymali mu również dowód rejestracyjny.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama