30 września w auli Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Straży Miejskiej, formacji, która od 32 lat działa w mieście zgodnie z wypisaną na sztandarze dewizą „W służbie społeczności lokalnej”.
Na spotkaniu oprócz strażników obecni byli: Wicewojewoda Podkarpacki Jolanta Sawicka, Wicestarosta Przemyski Marek Kudła, Poseł na Sejm RP Marek Rząsa, Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, członkowie Rady Miasta, przedstawiciele służb mundurowych oraz. przedstawicieli instytucji, które, na co dzień współpracują z tą miejską służbą.
Komendant Straży Miejskiej Jan Geneja podziękował swoim podwładnym za ofiarną służbę pełniono w trudnym okresie pandemii oraz podczas kryzysu uchodźczego.
fot.Jacek Szwic
Komendant Straży Miejskiej w Przemyślu Jan Geneja odbiera gratulacje od ppłk. Rafała Kluza dowódcy 1 batalionu czołgów w Żurawicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze