Dziewięć drużyn i dwie strażackie konkurencje, smaczkiem zaś pula nagród przekraczająca 20 tys. zł. Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze na stadionie miejskim w Sieniawie za nami.
W stawce 9 drużyn, reprezentujących jednostki OSP z terenu gminy Sieniawa, najlepsi okazali się druhowie z Leżachowa. Po zsumowaniu punktów za sztafetę pożarniczą z przeszkodami i rozpalającą serca wszystkich miłośników pożarnictwa tzw. bojówkę okazali się bezkonkurencyjni, w przegranym polu zostawiając druhów z OSP w Czercach i Sieniawie[paywall].
– Kolejny raz udowodniliście, że jesteście bardzo dobrze przygotowani do udziału w najtrudniejszych akcjach ratowniczo-gaśniczych. Zresztą, przekonaliśmy się o tym niedawno, kiedy walczyliście z lokalnymi podtopieniami, ratowaliście dobytek, służyliście pomocną dłonią naszym mieszkańcom. Serdecznie Wam za to dziękuję – podsumował wydarzenie reprezentujący organizatora zastępca burmistrza Sieniawy J. Świt.
pck
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy "Kumendant" za tak dobry wynik dał później wpuścić jakiś płyn w karczycho ???
Czy "Kumendant" za tak dobry wynik dał później wpuścić jakiś płyn w karczycho ???