Reklama

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań 63-latka. Znazł się w kompleksie leśnym

12/06/2024 13:02

W poniedziałek, 3 czerwca, około g.17, funkcjonariusze lubaczowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, który wyszedł z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej, gdzie przebywał od kilku lat i do niej nie powrócił.

Sytuacja była poważna również dlatego, że mężczyzna przyjmował leki, a w codziennym życiu wymagał wsparcia i opieki innych osób, zatem znajduje się w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu i życiu.

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W akcji poszukiwawczej brało udział kilkunastu lubaczowskich funkcjonariuszy, strażacy z PSP Lubaczów, a także OSP Ruda Różaniecka, Lipsko, Narol, Łówcza, Huta Różaniecka oraz Płazów. W działaniach pomagał również przewodnik z psem tropiącym z leżajskiej komendy.

Reklama

Około g. 19.30, mundurowy z Narola wraz ze strażakami z Płazowa odnaleźli zaginionego. Mężczyzna znajdował się w kompleksie leśnym. Udzielono mu pomocy przedmedycznej oraz skierowano na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/06/2024 13:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama