Tegoroczne Dni Radymna (29 – 31 maja) przyciągnęły wielu mieszkańców, którzy chcieli odpocząć na łonie natury i trochę się rozerwać.
W ostatni majowy weekend atrakcji w Radymnie nie brakowało. Dinozekolandia oferowała gry i zabawy dla dzieci. Ponadto odbyły się artystyczne prezentacje placówek oświatowych z terenu miasta. W sobotę mszą świętą w kościele pw. św. Wawrzyńca uczczono 25. rocznicę samorządu terytorialnego. [paywall]Na stadionie miejskim rozegrano Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Miasta Radymna, a nad zalewem Cypel – ZEK otwarto sezon żeglarski.
Chętni mogli poszaleć przy rytmach zespołu Nanowo, a zapaleni wędkarze wystartować w rozgrywanych na ZEK-u zawodach wędkarskich o puchar Radymna. Gwoździem obchodów były Wybory Małej Miss. Zaprezentowało się wiele kandydatek, każda chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Na najmłodszych czekał też dmuchany plac zabaw. Podczas Dni Radymna swoje prace prezentowali również miejscowi artyści. Wśród nich Aleksander Ćwikła, który opowiadał mieszkańcom o swojej twórczości czy radymnianin Piotr Iwan, absolwent wydziału sztuki Uniwersytety Rzeszowskiego.
Po południu zagrały zespoły Cztery Kilo Obywatela i Łzy. Impreza zakończyła się dyskoteką, która potrwała do późnych godzin wieczornych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze