Reklama

Tak się bawiło Radymno

03/06/2015 08:00

Tegoroczne Dni Radymna (29 – 31 maja) przyciągnęły wielu mieszkańców, którzy chcieli odpocząć na łonie natury i trochę się rozerwać.

W ostatni majowy weekend atrakcji w Radymnie nie brakowało. Dinozekolandia oferowała gry i zabawy dla dzieci. Ponadto odbyły się artystyczne prezentacje placówek oświatowych z terenu miasta. W sobotę mszą świętą w kościele pw. św. Wawrzyńca uczczono 25. rocznicę samorządu terytorialnego. [paywall]Na stadionie miejskim rozegrano Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Miasta Radymna, a nad zalewem Cypel – ZEK otwarto sezon żeglarski.

Chętni mogli poszaleć przy rytmach zespołu Nanowo, a zapaleni wędkarze wystartować w rozgrywanych na ZEK-u zawodach wędkarskich o puchar Radymna. Gwoździem obchodów były Wybory Małej Miss. Zaprezentowało się wiele kandydatek, każda chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Na najmłodszych czekał też dmuchany plac zabaw. Podczas Dni Radymna swoje prace prezentowali również miejscowi artyści. Wśród nich Aleksander Ćwikła, który opowiadał mieszkańcom o swojej twórczości czy radymnianin Piotr Iwan, absolwent wydziału sztuki Uniwersytety Rzeszowskiego.

Reklama

Po południu zagrały zespoły Cztery Kilo Obywatela i Łzy. Impreza zakończyła się dyskoteką, która potrwała do późnych godzin wieczornych.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama