Reklama

Jarosławski Przegląd Teatrów „Na dziedzińcu” 2023 był pełne niezapomnianych wrażeń

Już po raz 13. na ulicach Jarosławia można było podziwiać teatry „Na dziedzińcu”. Tegoroczny Jarosławski Przegląd Teatrów odbył się w dniach 1 – 2 września na dziedzińcu kamienicy Rynek 6.

Na tej nietypowej scenie zaprezentowali się nie tylko polscy aktorzy -amatorzy, ale i zagraniczni artyści. Ze spektaklem „Pan i Pani O!”, opowiadającym o wyspie zbudowanej z marzeń, wystąpiło Warszawskie Centrum Pantomimy, a z monodramem opartym na tragicznych losach rodziny „Co by się nie pomarnowało” Julia Eisenbardt z Teatru Plaster.

Na muzyczny spektakl „Wyjaśnienie” zaprosiła złaknionych wrażeń Monika Adamiec, na groteskowo-makabryczną i obrazoburczą prezentację pn.: „Pijcie ocet” Teatr Ad-Rem, a  na okraszoną dużym humorem powieść o życiu Hrabala („Hrabalu Ty mój”), Teatr Wojtka Kowalskiego.

Zagranicznym akcentem stał się spektakl „Demon” Teatru Divadelny Subor Ci-Pr-Cha ze słowackiej Kremnicy, nad którym grupa pracowała od 2020 roku. Co by nie mówić, pierwsze dni września „Na (jarosławskim) dziedzińcu” były pełne niezapomnianych, artystycznych wrażeń.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama