Reklama

Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu oraz Przemyska Biblioteka Publiczna zapraszają na debatę

15/09/2022 10:48

17 września, o godzinie 11.00, w siedzibie głównej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 w Przemyślu odbędzie się debata „Szanse rozwojowe Przemyśla w nowej perspektywie geopolitycznej”.

W debacie udział wezmą: posłanka do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska, poseł na Sejm Marek Rząsa, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, starosta przemyski Jan Pączek, prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Moderatorem spotkania będzie rektor Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie prof. dr hab. Grzegorz Mazurek. Organizatorami debaty są Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu oraz Przemyska Biblioteka Publiczna.

Do udziału w dyskusji zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Przemyśla i całego powiatu! Celem spotkania będzie zdefiniowanie możliwości rozwojowych Przemyśla i regionu w nowej sytuacji geopolitycznej; integracja oraz wymiana doświadczeń i poglądów przedstawicieli różnych środowisk; zebranie opinii i wniosków od uczestników debaty, które wpłyną na określenie głównych celów rozwojowych miasta w opinii dyskutantów.

Reklama

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału. Kontakt: tel. 16 678 39 60, w. 546, e-mail: sekretariat@biblioteka.przemysl.pl

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama