Reklama

Tragiczny finał poszukiwań. Wyszła od znajomych i zaginęła

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

Zaginiona wczoraj, 30 stycznia, około godz. 17, wyszła od swoich znajomych. Nie dotarła do domu. Ostatni raz była widziana na drodze prowadzącej z Zabiałej do Oleszyc.

61-latka po godz. 20 zadzwoniła do rodziny. Mówiła, że nie wie gdzie jest ani jak wrócić do domu. 

Pogoda była fatalna. Wiał silny wiatr, było zimno, więc policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP, funkcjonariuszami Straży Granicznej – łącznie kilkadziesiąt osób – niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. 

Niestety, koło godz. 2, na polach uprawnych pomiędzy miejscowościami Stare Oleszyce i Zabiała, policjanci odnaleźli ciało kobiety. Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości