O ryzykownej zabawie na tafli lodu powiadomili zaniepokojeni świadkowie.
Czworo nastolatków ślizgało na nie całkiem jeszcze zamarzniętej tafli podwolińskiego zalewu.
Zagrożenie załamania się pod nimi lodu było bardzo realne, mimo to 13 i 14-latkowie bawili się beztrosko, aż świadkowie powiadomili policję.
Mundurowi polecili młodzieży wrócić na brzeg i opowiedzili o możliwych konsekwencjach lekkomyślnego wchodzenia na zamarznięte tafle zbiorników wodnych. Młodzież odebrali rodzice.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze