Reklama

Trzy nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów [ZDJĘCIA]

Zakup tych pojazdów możliwy był dzięki współpracy samorządów gmin z policją.

Do jarosławskiej komendy 2 toyoty corolla 1,8 VVT-i hybrid i kia sportage 1,6 TGDI 4x4. Radiowozy trafią do policjantów z wydziału ruchu drogowego, wydziału patrolowo-interwencyjnego i z komisariatu w Radymnie.

Finansowanie: środki z samorządów powiatu jarosławskiego przekazane na Fundusz Wsparcia Policji, budżet policji oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.  

W symbolicznym przekazaniu pojazdów uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu – nadkom. Jan Wojtowicz, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt, wójt gminy Radymno Bogdan Szylar oraz wójt gminy Laszki Stanisław Gonciarz.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama