Reklama

„Tylu powrotów, co wyjazdów”. Strażacy z Fredropola z nowym nabytkiem

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Volvo FL 4x4 GBA 3/16, zakupiony w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego”, przy współfinansowaniu środków krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego oraz środków własnych gminy Fredropol, został przekazany strażakom ochotnikom w niedzielę, 25 września.

W uroczystości przekazania pojazdu udział wzięli m.in.: Mariusz Śnieżek – wójt gminy Fredropol, Marek Kuchciński – poseł na Sejm RP, Piotr Pilch – wicemarszałek województwa podkarpackiego, st. bryg. Daniel Dryniak – zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, st. bryg. Bogusław Szczurko – komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, bryg. Grzegorz Latusek – dowódca jednostki[paywall] ratowniczo-gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, w imieniu starosty przemyskiego – Małgorzata Chomycz-Śmigielska – kierownik biura zarządzania kryzysowego i ochrony ludności starostwa powiatowego, Józef Gierczak – przewodniczący rady gminy wraz z radnymi oraz strażacy ochotnicy z Kniażyc, Młodowic, Kupiatycz i Fredropola. Aktu poświęcenia pojazdu dokonał ks. Zbigniew Kołodziej – proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Fredropolu.


fot.UG Fredropol
Nowy strażacki nabytek poświęcił ks. Zbigniew Kołodziej –- proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP we Fredropolu.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama