Wicemarszałek była członkiem komisji wybierającej dyrektora Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu. Podczas prac komisji miała styczność z kandydatem wybranym na to stanowisko, u którego potwierdzono COVID-19.
Informację o tym, że 4 pracowników urzędu marszałkowskiego zostało poddanych kwarantannie, po tym jak uczestniczyli w pracach komisji wybierającej dyrektora Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu podali dziś przedstawiciele urzędu. Decyzję o przejściu całej czwórki w tryb pracy zdalnej podjęto po tym, jak u jednego z kandydatów na wspomniane stanowisko, już po ogłoszeniu jego zwycięstwa w konkursie, potwierdzono COVID-19. Niestety, dziś okazało się, że test jednego z pracowników przebywających w kwarantannie dał wynik pozytywny. Jak donoszą media oraz źródła nieoficjalne osobą tą jest wicemarszałek podkarpacki, mieszkająca w Radymnie, Anna Huk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przestańcie pisać głupoty. Ta kobieta jest tylko członkie zarzadu . Wicemarszalkami są Pilch i kadrowa pisu . Tyle,ze czlonkom zarzadu placa tyle . Proste? Czytajcie ustawy>>>>>!!!!!!!
Ten Pilch od stylowych i wyjątkowych rzucających się w oczy garniturów
Po co ta informacja,podawanie nazwiska,choroby?Co to ma wspólnego z dziennikarstwem?
A lata po Radymnie mąż otwarty sklep nie powinni być czasem odizolowani
Przestańcie pisać głupoty. Ta kobieta jest tylko członkie zarzadu . Wicemarszalkami są Pilch i kadrowa pisu . Tyle,ze czlonkom zarzadu placa tyle . Proste? Czytajcie ustawy>>>>>!!!!!!!
Jakiej wicemarszałek?
to tak można pisać ???? , a co z RODO