Jarosławscy policjanci mieli tylko kilka godzin na odnalezienie kobiety, która pożegnała się z bliskimi zapowiedziała, że targnie się na własne życie i wyszła z domu. 29-latkę udało odszukać na czas.
Nietypowe zgłoszenie jarosławscy policjanci otrzymali w czwartek około południa. Dzwoniący mężczyzna alarmował, że jego 29-letnia żona pożegnała się z rodziną i poinformowała swoją matkę wiadomością tekstową, że zamierza odebrać sobie życie, a następnie opuściła miejsce zamieszkania i udała się w nieznanym kierunku. Policjanci natychmiast podjęli akcje poszukiwawczą. Kilka godzin po ich rozpoczęciu mieszkanka powiatu jarosławskiego została odnaleziona w Radawie. Kobieta trafiła pod opiekę lekarską.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najgorzej jak dobrobyt i brak zajęcia poprzewracają w główce.
Masakra kobieto to jest choroba a przez takie pidehście jaj twoje ludzie sie do deprechy nieprzyznają nie leczą. A potem szook
Deprechę to ma jej rodzina i dwójka małych niewinnych dzieci.
Ten kto naprawdę chce popełnić samobójstwo nie informuje o tym tylko to robi...
To jednak dobrze, że o tym powiedziała. Wystarczy dramatów :/ szkoda dzieci. Takie czasy, że wiele osób potrzebuje pomocy albo zwyczajnie wsparcia i zrozumienia. Cieszmy się, że my nie musimy dopuszczać się tak desperackich działań i zamiast obrażać starajmy się pomagać innym. To tylko tyle i aż tyle.
Jest też wiele osób które cierpią i w samobójstwie widzą jakieś rozwiązanie, ale boją się śmierci równoczesnie nie potrafią się przełamać żeby opowiedzieć o swoich problemach - wtedy takie straszenie samobójstwem / nieudane próby są tak zwanym wołaniem o pomoc.
Najgorzej jak dobrobyt i brak zajęcia poprzewracają w główce.
Masakra kobieto to jest choroba a przez takie pidehście jaj twoje ludzie sie do deprechy nieprzyznają nie leczą. A potem szook
Nie znasz jej, to nie pisz.