39-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego zginął w wypadku drogowym. Audi, które prowadził wypadło z drogi i uderzyło w betonowy przepust.
Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę około 7.30. Z nieustalonych dotąd przyczyn, mężczyzna poruszający się po drodze wojewódzkiej nr 875, relacji Raniżów – Staniszewskie właśnie w Raniżowie stracił panowanie nad pojazdem. Osobówka wypadła z szosy i wjechała do przydrożnego rowu po lewej stronie drogi, a na koniec uderzyła w betonowy przepust. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe co bys powiedzial jak by to byl ktos z twojej rodziny , jak by mial opla to by cos zmienilo zalosne sa takie komentarze , wez nastepnym razem zanim cos napiszesz zastanow sie 20 razy ????????????
Pewnie nigdy nie siadziales w dobrym audi ty leszczyku maly ????
Kierowca audi. I wszystko jasne...
Ciekawe co bys powiedzial jak by to byl ktos z twojej rodziny , jak by mial opla to by cos zmienilo zalosne sa takie komentarze , wez nastepnym razem zanim cos napiszesz zastanow sie 20 razy ????????????
Pewnie nigdy nie siadziales w dobrym audi ty leszczyku maly ????