Reklama

Ujawnili nielegalne towary u 44-letniego mieszkańca Przemyśla

W środę, 8 lutego, dzięki współpracy policjantów z Wydziału Przestępstw Gospodarczych oraz funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, doszło do zatrzymania 44- letniego mieszkańca Przemyśla, u którego znaleziono ponad 2100 paczek papierosów i nielegalny alkohol. Jak podały służby, uszczuplenie podatkowe z tytułu niezapłaconej akcyzy za papierosy wyniosło ponad 59 tys. zł.


fot.KMP Przemyśl

Zatrzymanie miało miejsce na terenie Przemyśla. W samochodzie, którym poruszał się 44-latek, odnaleziono ponad 290 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Podczas przeszukania garażu użytkowanego przez mężczyznę ujawniono kolejne 1850 paczek oraz 65 litrów alkoholu – również bez akcyzy.

Przemyślaninowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna i przepadek posiadanego, nielegalnego towaru.


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości