Strażacy OSP w Rudniku nad Sanem podziękowali policjantom za odzyskanie skradzionego sprzętu.
Piła spalinowa została skradziona tuż przed świętami z wozu strażackiego podczas trwającej akcji gaśniczej.
Pisaliśmy o tym tutaj: 16-latek ukradł piłę strażakom gaszącym pożar... Mieszkańcy zbulwersowani
Złodziej został ustalony dzięki zdjęciom wykonanym na miejscu zdarzenia. 16-latek, który ukradł piłę, oraz dwie osoby, które uczestniczyły w jej zbyciu, szybko zostali zatrzymani, a sprzęt trafił w ręce policji.
W minionym tygodniu wdzięczni druhowie ochotniczej straży pożarnej – na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem asp. szt. Macieja Długosiewicza złożyli podziękowania za zaangażowanie policjantów w poszukiwania skradzionego sprzętu strażackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze