Reklama

Ukradł piłę strażakom, którzy gasili pożar. Odzyskali ją policjanci

Strażacy OSP w Rudniku nad Sanem podziękowali policjantom za odzyskanie skradzionego sprzętu.

Piła spalinowa została skradziona tuż przed świętami z wozu strażackiego podczas trwającej akcji gaśniczej.

Pisaliśmy o tym tutaj: 16-latek ukradł piłę strażakom gaszącym pożar... Mieszkańcy zbulwersowani

Złodziej został ustalony dzięki zdjęciom wykonanym na miejscu zdarzenia. 16-latek, który ukradł piłę, oraz dwie osoby, które uczestniczyły w jej zbyciu, szybko zostali zatrzymani, a sprzęt trafił w ręce policji.

W minionym tygodniu wdzięczni druhowie ochotniczej straży pożarnej – na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem asp. szt. Macieja Długosiewicza złożyli podziękowania za zaangażowanie policjantów w poszukiwania skradzionego sprzętu strażackiego.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości