W nocy z 22 na 23 lipca, 45- latek ukradł telefon o wartości blisko 1 000 złotych, kartę bankomatową oraz dowód osobisty poznanemu kilka godzin wcześniej w sklepie, 37- mężczyźnie.
Gdy po powrocie do domu, młodszy z mężczyzn zorientował się, że nie ma telefonu – wrócił na miejsce. Zażądał od 45- latka zwrotu jego własności, lecz ten zagroził mu pobiciem.
Policjanci ustalili tożsamość sprawcy, a w mieszkaniu swojej znajomej, gdzie przebywał, w trakcie przeszukania znaleźli skradzione przedmioty. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i usłyszał zarzut kradzieży. Prokurator zasądził dozór policyjny.
Za tego typu przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze