Policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zawiadomienie o kradzieży torebki wraz z telefonem komórkowym, kosmetykami oraz pieniędzmi.
Do kradzieży doszło w jednym z lokali w Przemyślu. Ze zgłoszenia 32-letniej mieszkanki Przemyśla wynika, że miała ona miejsce w nocy, 7 listopada br., gdy bawiła się w klubie z koleżankami, a torebkę pozostawiła w loży.
Kobieta oszacowała straty na ponad 1500 zł złotych. Policjanci zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który przyznał się do kradzieży.
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze