Reklama

Ukradł torebkę w jednej z przemyskich dyskotek. Grozi mu 5 lat więzienia

26/11/2021 09:19

Policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zawiadomienie o kradzieży torebki wraz z telefonem komórkowym, kosmetykami oraz pieniędzmi.

Do kradzieży doszło w jednym z lokali w Przemyślu. Ze zgłoszenia 32-letniej mieszkanki Przemyśla wynika, że miała ona miejsce w nocy, 7 listopada br., gdy bawiła się w klubie z koleżankami, a torebkę pozostawiła w loży.

Kobieta oszacowała straty na ponad 1500 zł złotych. Policjanci zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który przyznał się do kradzieży.

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości