Reklama

Uratowali lisa uwięzionego w metalowym zatrzasku


Wtorkowa (2 bm.) interwencja policjantów komisariatu w Radymnie i strażaków jednostki w Jarosławiu pozwoliła na wyswobodzenie lisa z metalowego zatrzasku. Zwierzę tuż po oswobodzeniu oddaliło się z miejsca, w którym została zastawiona pułapka.


Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek, około godziny 15.30. Ze zgłoszenia, jakie dotarło do posterunku w Radymnie, wynikało, że na terenie klubu sportowego w Wysocku w metalowej pułapce uwięziony jest lis. Zwierzę znajdowało się w pobliskich zaroślach. Doprowadził do niego trop, jaki podjął pies mężczyzny, który powiadomił służby. Te natychmiast podjęły działania. O zdarzeniu powiadomieni zostali strażacy z PPSP w Jarosławiu, którzy przyjechali na miejsce i otworzyli żelazo (metalowy zatrzask).

Nad wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia pracują mundurowi z posterunku w Radymnie.

Reklama

Jarosławska policja przypomina natomiast, że zastawianie wnyków jest nielegalne i apeluje, by wszelkie przypadki mogące świadczyć o kłusownictwie zgłaszać odpowiednim służbom.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości