28 sierpnia policjanci ruchu drogowego z przeworskiej komendy na ulicy Gorliczyńskiej w Przeworsku zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu.
Podczas kontroli okazało się, że 41-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego miał aż 3,7 promila alkoholu w organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze