Jarosławscy funkcjonariusze ustalili sprawcę, który z końcem września doprowadził do uszkodzenia fontanny multimedialnej przy ul. Konfederackiej.
Z zawiadomienia, jakie wówczas otrzymali wynikało, że mężczyzna wszedł do fontanny i ukradł dyszę fontannową o wartości 7,5 tys. zł.
Okazało się, że sprawcą był 22- letni mieszkaniec Jarosławia. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz będzie odpowiadał przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze