Reklama

Uszkodził fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

Jarosławscy funkcjonariusze ustalili sprawcę, który z końcem września doprowadził do uszkodzenia fontanny multimedialnej przy ul. Konfederackiej.

Z zawiadomienia, jakie wówczas otrzymali wynikało, że mężczyzna wszedł do fontanny i ukradł dyszę fontannową o wartości 7,5 tys. zł.

Okazało się, że sprawcą był 22- letni mieszkaniec  Jarosławia. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz będzie odpowiadał przed sądem.  


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości